Твори одужуючи разом з CUBA BUBA та Артсвіт! Тепер пацієнти Дитячої клінічної лікарні №3 ім. Руднєва зможуть не лише лікуватись, а й займатись мистецтвом.
1 березня в рамках проекту Єгора Анцигіна «Давай забудемо» пройде лекція “Сучасне мистецтво та пам’ять”. Ксенія Малих - мистецтвознавиця, співробітниця дослідницької платформи PinchukArtCenter, кураторка лекторію ОБРАЗ в арт-центрі Closer. На прикладах зі світового та українського мистецтва вона розповість про те, як художники працюють з пам’яттю.
З кожним і кожною з нас бувало таке: відкриваєш книгу, і наче нічого в ній надзвичайного, персонажі майже картонні, ідея не нова, а відкласти книжку неможливо! Передостанній семінар нашого воркшопу буде присвячено саме цьому - як правильно будувати конфлікт і як користуватися загадками і таємницями.
17 лютого, наступного дня після відкриття виставки "Давай забудем. Егор Анцигин" о 14:00 відбудеться авторська екскурсія експозицією.
Цього року традиційні Кіноночі в галереї Артсвіт стають не лише захоплюючими, а й пізнавальними. Ні, ми не будемо дивитися навчальні фільми. На глядачів чекає піврічний цикл лекцій та показів, у ході яких спробуємо відповісти на питання “що таке артхаус?”. Перша добірка розглядає явище незалежного кіновиробництва, що його молоді автори протиставляють комерційному підходу великих студій. Проаналізуємо, як обмеженість ресурсів дозволяє знаходити режисерам власний почерк.
Чому на зйомках фільмів Годара цілком здоровий оператор сідав у інвалідний візок? За що поціновувачі кіно мають дякувати Беніто Муссоліні? Новий цикл лекцій про кіно від галереї Артсвіт відповість на ці та багато інших питань і спробує дати визначення багатогранному та неоднозачному поняттю "Артхаус".
22 грудня о 19:00 у галереї Артсвіт відбудеться презентація книги "Де кураторство" та концепції молодого незалежного видавництва IST Publishing (Харків) за участі Катерини Носко та Валерії Лук'янець (авторок- упорядниць), а також Анастасії Леонової (засновниці видавництва).
"Зсув" - це історія про людей, які прагнуть збудувати свою власну утопію на занедбаній території в самому центрі Києва.
Цього разу пропонуємо глядачам замислитися над явищем нонсенсу в нашому житті за переглядом двох європейських збірок новел та замальовок на тему абсурдності буття.
Черговий семінар воркшопу "Як розповідати історії" буде присвячено персонажам.
Конкурс створений для тих, хто має ідеї мистецьких проектів, але потребує підтримки інституції. Переможець, обраний міжнародним журі, зможе реалізувати свій задум в галереї навесні 2018 року за технічної, медіа- та фінансової підтримки галереї.
Заявки приймаються до 25 грудня.