1
2
3
4
5
24
Правила відвідування галереї Артсвіт
21 лютого 2023
Правила відвідування галереї Артсвіт
Ми щиро радіємо тому, що у воєнний час продовжуємо працювати — відкривати виставки, проводити програми для дітей та різні публічні заходи. Це додає нам сил і віри в те, що мистецтво і культура загалом є важливою частиною здорового суспільства, а також голосом України в світі. Ми помітили, що наша аудиторія розширилась, з'явились нові зацікавлені обличчя. Також часто почали отримувати запитання щодо специфіки роботи та відвідування галереї. Саме тому вирішили зібрати кілька основних тез, з якими рекомендуємо ознайомитись
...
Артсвіт дітям. Open call
18 лютого 2023
Артсвіт дітям. Open call

В 2023 році розпочинаємо наступний етап програми з мистецтва "Артсвіт дітям". Саме тому шукаємо нових викладачів чи викладачок з цікавими та інноваційними підходами до викладання та вивчення мистецтва дітьми. Якщо ви маєте досвід роботи з дітьми в сфері мистецтва, подавайте заявку на наш відкритий конкурс.

...
Аrtist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі"
08 лютого 2023
Аrtist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі"
10 лютого о 18:00 пройде artist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі". Вхід вільний.
На події будуть присутні художник, автор проєкту "Захисний шар" Костянтин Зоркін, а також Наталія Іванова – директорка харківського центру сучасного мистецтва ЄрміловЦентр.
...
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"
20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
2022 Підсумки
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...
Знайомимо вас із галереєю Лабіринт
16 грудня 2022
Знайомимо вас із галереєю Лабіринт
Знайомимо вас із галереєю Лабіринт, яка стала нашим партнером у організації виставкового проєкту за межами України в такий непростий час. Якщо ви знаходитесь в Любліні або загалом в Польщі, то запрошуємо вас завітати на виставку "Мені наснились звірі", що триватиме до 5 лютого 2023 року. Галерея Лабіринт у Любліні – муніципальна інституція, орієнтована на сучасне мистецтво. Працює з 1956 року. Галерея реагує на мінливу мистецьку та соціальну дійсність. Виставки відрізняються своєю актуальністю та поєднанням локального з універсальним.
...
Знайомимось ближче з кураторками виставки Мені наснились звірі
06 грудня 2022
Знайомимось ближче з кураторками виставки Мені наснились звірі
Знайомимось ближче з кураторками виставки "Мені наснились звірі", що наразі проходить в Любліні. Виставку можна побачити в галереї Лабіринт (Люблін, Польща) до 5 лютого 2023 року.
...
Останні приготування до відкриття виставки "Мені наснились звірі" в галереї Лабіринт
25 листопада 2022
Останні приготування до відкриття виставки "Мені наснились звірі" в галереї Лабіринт

Якщо ви у Любліні, сьогодні о 19:00 можна буде побачити виставку, а о 20:00 приєднатись до дискусії з кураторками Катериною Яковленко, Галиною Глебою, директоркою галереї Артсвіт Іриною Полікарчук та учасником Відкритої групи Юрієм Білеєм. Модеруватиме директор галереї Лабіринт Вальдемар Татарчук.

...
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком
24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...
Нова виставка "Мені наснились звірі"
07 листопада 2022
Нова виставка "Мені наснились звірі"

Ця виставка постала з роздумів про чарівний ліс, який раніше був для нас місцем прогулянок, умиротворення та спокою, а тепер повний загроз: замінована земля, місця вбивств, зґвалтувань та безпрецедентних колективних трагедій. Наш ліс став дрімучим, темним, повним страху. Але навіть у непроглядній темряві його мешканці — надзвичайні створіння — допомагають освітити шлях і побороти морок. Ці магічні істоти приходять у снах, живуть з нами вдома, тримають нас за руки, захищають на фронті, ховають загиблих.

...
Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу
07 листопада 2022
Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу!  Ми продовжуємо нашу освітню програму для підлітків з 13 до 15 років, заняття проходитимуть щочетверга о 16:30.  Зверніть увагу! Для участі потрібно реєструватися на кожне заняття. Щотижня ми будемо публікувати нову форму для реєстрації на найближче заняття, слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо долучитися всіх охочих! Наша мета – допомогти підліткам знайти своє місце у творчому світі та справу, якою хотіли б займатися.

...