1
2
3
4
5
23
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком
24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...
Нова виставка "Мені наснились звірі"
07 листопада 2022
Нова виставка "Мені наснились звірі"

Ця виставка постала з роздумів про чарівний ліс, який раніше був для нас місцем прогулянок, умиротворення та спокою, а тепер повний загроз: замінована земля, місця вбивств, зґвалтувань та безпрецедентних колективних трагедій. Наш ліс став дрімучим, темним, повним страху. Але навіть у непроглядній темряві його мешканці — надзвичайні створіння — допомагають освітити шлях і побороти морок. Ці магічні істоти приходять у снах, живуть з нами вдома, тримають нас за руки, захищають на фронті, ховають загиблих.

...
Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу
07 листопада 2022
Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу!  Ми продовжуємо нашу освітню програму для підлітків з 13 до 15 років, заняття проходитимуть щочетверга о 16:30.  Зверніть увагу! Для участі потрібно реєструватися на кожне заняття. Щотижня ми будемо публікувати нову форму для реєстрації на найближче заняття, слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо долучитися всіх охочих! Наша мета – допомогти підліткам знайти своє місце у творчому світі та справу, якою хотіли б займатися.

...
Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.
26 жовтня 2022
Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.

27 жовтня о 19:00 за центральноєвропейським часом під час онлайн-конференції, яка транслюватиметься у Facebook-профілі Фонду Катажини Козири та партнерів, Secondary Archive оприлюднить стейтменти, підготовлені албанськими, косовськими та сербськими художницями, а також з чотирьох країн-засновниць Вишеградської групи.

...
Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»
18 жовтня 2022
Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»

Нарешті можемо поділитися з вами фото інсталяції Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina». З 22 липня по 30 жовтня триває «Manifesta 14 Pristina», в якій галерея Артсвіт взяла участь в межах платформи Secondary Archive, про який ми розповідали в минулих публікаціях. Завдяки цьому проєкту ми змогли представити на Маніфесті 14 українських художниць: Яна Бачинська, Тереза Барабаш, Ксенія Гнилицька, Юлі Голуб, Анна Звягінцева, Алевтина Кахідзе, Тетяна Корнєєва, Юлія Костерєва, Юлія Кривич, Марія Куліковська, Анна Мананкіна, Валерія Трубіна, Оля Федорова, Оксана Чепелик.

...
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."
27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...
Історії війни. Ігор Гусєв
12 вересня 2022
Історії війни. Ігор Гусєв

Починаємо тиждень зі ще одного тексту, присвяченого автору, що бере участь у виставці "Як у кіно...". Мова йде про Ігоря Гусєва. В цій публікації ви дізнаєтеся більше про його роботи та те, що за ними стоїть. Матеріали взяті з інтерв'ю Суспільному та Bird in flight.

...
Історії війни. Сана Шахмурадова
02 вересня 2022
Історії війни. Сана Шахмурадова

Сьогодні публікуємо історію художниці Сани Шахмурадової, чиї роботи ви можете побачити на нашій виставці "Як у кіно...". В цьому тексті Сана розповіла про те, як вона створювала свої роботи, що закладала в них, та що переживала в момент їхнього створення.

...
Історії війни. Сергій Лиховид
26 серпня 2022
Історії війни. Сергій Лиховид

Сьогодні ділимося з вами розповіддю художника Сергія Лиховида про його роботи із серії "Бліцкриг". Нагадуємо, що ви можете прочитати інші історії художників та художниць в нашому інстаграм або фейсбук.

...
Артсвіт дітям йде на канікули!
25 серпня 2022
Артсвіт дітям йде на канікули!
Артсвіт дітям йде на канікули! Завтра, 26 серпня, пройдуть останні літні заняття з мистецтва для дітей, після чого ми візьмемо невеличку паузу до середини вересня. Цей час ми використаємо для відновлення сил та опрацювання нової програми для наших художників та художниць.
...