1
2
3
4
5
6
7
8
24
Покази українського кіно в Артсвіт
17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
Майстер-клас з хіп-хопу
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...
Fundraising campaign for the needs of the social hub
21 квітня 2022
Fundraising campaign for the needs of the social hub

During the war, Dnipro Center for Contemporary Culture has transformed into a social hub for internally displaced people. At DCCC we created a co-working, a library, a workshop, and a space for kids. All activities and services are free, but we need to cover some hub costs. In particular, the purchase of materials for workshops, coffee/tea/cookies for visitors, and at least a minimum financial support for teachers who are engaged in daily activities with children and teens. That’s why we’ve decided to launch a fundraising campaign for the needs of the social hub — any sum will help in our work.

...
Історія Люсі Іванової
17 квітня 2022
Історія Люсі Іванової

25 лютого о 19:00 в галереї Артсвіт мало відбутись відкриття виставки Люся Іванова “Самі вечірки”. За день до того вранці ми планували розпочати монтаж експозиції. Однак усі наші плани перекреслили новини раннього ранку 24 лютого - росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

...
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14
11 квітня 2022
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14 у Приштині в 2022 році. Ми раді повідомити, що цей унікальний проєкт, ініційований Katarzyna Kozyra Foundation, включаючи роботи українських художниць, увійде до програми Manifesta Biennial, яка цього року відбудеться в Приштині, Косово.
...
Історія Катерини Радченко
08 квітня 2022
Історія Катерини Радченко
Влітку цього року до Дніпра на резиденцію мала би приїхати Катерина Радченко. Ми запланували експериментальний формат - робота кураторки сучасного мистецтва у тендемі з істориком. Наразі ми заморозили наші плани та маємо надію реалізувати все, як тільки це стане можливим. Цими днями Катерина розповіла свою історію про те, як змінились її творчі плани та чим займається сьогодні.
...
Війна триває
06 квітня 2022
Війна триває

У 2022 році галерея Артсвіт мала досить амбітну програму культурних проектів. Ми планували виставки українських та міжнародних художників і художниць, мали на меті продовжити дослідження дніпропетровської фотографії, запросили на резиденції митців і мисткинь, тандем із кураторки сучасного мистецтва та історика, готували нову програму для дітей, підлітків та дорослих, а також багато важливих, в контексті розвитку творчої спільноти Дніпра, заходів.

...
Buy art support Ukraine
31 березня 2022
Buy art support Ukraine
Buy Ukrainian art to help Ukraine defend its freedom and resist russia’s barbaric invasion. DCCC has launched a charity sale of graphic artworks from a private collection of Artsvit gallery to support Ukraine. 
...
Тимчасовий соціальний хаб в DCCC
28 березня 2022
Тимчасовий соціальний хаб в DCCC
Наразі регулярну програму галереї Артсвіт призупенено. Спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі ми відкрили Соціальний хаб, де працює бібліотека та  коворкінг зона для дорослих, програма Артсвіт дітям (заняття з візуального мистецтва, перформансу, акторської майстерності, танців), воркшопи для дорослих, розмовний клуб з української мови тощо. За усіма анонсами слідкуйте в соціальних мережах.
...
Резиденції для українських митців у Варшаві та Оронсько
21 березня 2022
Резиденції для українських митців у Варшаві та Оронсько

Наші партнери з фундації Катажини Козири разом з іншими культурними інституціями пропонують допомогу українським художникам і художницям.

...