Поспішаємо повідомити, що з 24 грудня галерея Артсвіт йде на канікули!
22/12/2025

Поспішаємо повідомити, що з 24 грудня галерея Артсвіт йде на канікули!

Завтра, 23 грудня — останній день, коли можна відвідати виставку «Дніпро. Ріка пам’яті», що в Експериментальній студії Dnipro Center for Contemporary Culture. Проєкт польського художника й куратора Вальдемара Татарчука «Коли я в Україні, мене питають про Польщу. Коли я в Польщі, мене питають про Україну» триватиме й в наступному 2026 році, до 14 березня включно.

Нагадуємо, що експозиції працюють лише за наявності світла — перевіряйте графік групи 5.2 ДТЕК перед візитом.

Свою роботу ми відновимо 13 січня, тож зустрінемось вже в прийдешньому.

Гарних та спокійних вам зимових свят ♥

Фото: Олег Самойленко

Інші новини

21 березня 2026
Наступної середи відкриваємо аудіовізуальну інсталяцію, створену на основі ваших історій про Дніпро

«Музей забування» — це серія проєктів, що поєднують дослідження з художнім висловлюванням. У її фокусі — забування як контрформа пам’яті: витіснення травматичного досвіду, свідоме «очищення» від небажаного, поступове зникнення через фізичний занепад або ж трансформація, продиктована потребою оновлення. Ці процеси розглядаються як багатовимірні — матеріальні, ідеологічні, колективні й персональні, водночас буденні й трагічні.

...
11 березня 2026
Вальдемар Татарчук повертається в Дніпро на закриття його виставки і проведе екскурсію!

Це буде останній день роботи виставки — своєрідний фінісаж і водночас нагода встигнути побачити проєкт та почути про нього безпосередньо від його автора. Під час екскурсії митець проведе глядачів експозицією і розповість про ідеї, що лежать в основі виставки, а також про співпрацю з українськими художниками і художницями, яка стала важливою частиною цього проєкту.

...