1
2
3
4
5
6
7
24
Buy Art to Support Ukraine. Artists second part
16 серпня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Artists second part
 We invite you to explore a new selection of authors from our charity project selling Ukrainian graphics buyartsupportukraine.com.
...
Історії війни. Ната Левітасова
13 серпня 2022
Історії війни. Ната Левітасова

Сьогодні публікуємо розповідь Нати Левітасової про її роботи з серії “PAINted”, які ви можете побачити на нашій виставці "Як у кіно...", а також про себе, свої переживання під час війни.

...
Buy Art to Support Ukraine. Artists
10 серпня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Artists

If you want to support Ukraine and get great samples of Ukrainian graphics, we advise you to pay attention to authors whose works are still available. Namely, among others, we advise you to visit the buyartsupportukraine.com page and take a closer look at the artworks of the following authors.

...
Історії війни. Натан Маркман
09 серпня 2022
Історії війни. Натан Маркман

Продовжуємо серію публікацій про виставку "Як у кіно..." роботою "На Берлін" Натана Маркмана. Давайте разом спробуємо "прочитати" цю роботу через представлені у ній міркування автора щодо витоків та суті рашизму як ідеології.

...
Історії війни. Дар'я Кольцова
05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
Історії війни. Тереза Барабаш
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...
Buy Art to Support Ukraine. Mykola Popov
03 серпня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Mykola Popov
We continue the story about the authors presented as part of our charity sale of Ukrainian graphics. Today we will talk about Mykola Popov - a master of easel graphics and painting. In the graphic works of Mykola Popov, we can trace a respectful, sensitive attitude to the Ukrainian village, which goes hand in hand with love for parents, especially for mothers.

Продовжуємо розповідь про авторів, що представлені в межах нашого благодійного продажу української графіки. Сьогодні мова піде про Миколу Попова - майстра станкової графіки та живопису.
У творчості Миколи Попова прослідковується трепетне, чуйне ставлення до села, з яким пліч-о-пліч йде любов до батьків, особливо до матері.


...
Відкриття Manifesta 14, Secondary Archive
23 липня 2022
Відкриття Manifesta 14, Secondary Archive

Понад 160 художниць з Албанії, Білорусі, Чехії, Угорщини, Косово, Польщі, Сербії, Словаччини та України беруть участь у проєкті Secondary Archive на чотирнадцятій Manifesta Biennial. Secondaryarchive.org — унікальний онлайн-архів, який представляє висловлювання трьох поколінь художниць Центральної та Східної Європи. Маніфеста 14 Manifesta Biennial, яка цього року проходить у столиці Косова – Приштині – дає можливість для платформи вийти за межі поточних віртуальних рамок. Архів резонуватиме в просторі Galeria Kombëtare e Kosovës / The National Gallery of Kosovo як звуковий твір, що складається з голосів понад 160 жінок-художниць. Маніфеста14 офіційно відкриється для публіки 22 липня.

...
Graphics of Heorhii Yakutovych
21 липня 2022
Graphics of Heorhii Yakutovych

Today we will tell you about one of the authors presented at our charity sale of Ukrainian graphics - Heorhii Yakutovych - a well-known master of book and easel graphics.
Yakutovych's graphics bring us back to ethnic Ukrainian folk motifs. Thanks to the sophisticated printmaking technique, the artist creates a new mystical world that fascinates and invites you to immerse yourself.

...
Підтримка жінок культурного сектору під час війни
17 липня 2022
Підтримка жінок культурного сектору під час війни

У квітні галерея Артсвіт розпочала співпрацю із нью-йоркською лайф стайл компанією Duette. Наші партнери ініціювали проведення благодійного аукціону, а також збір донатів серед своєї аудиторії, щоб передати ці кошти на підтримку жінок культурного сектору України в час війни.

...
Продаж української графіки
15 липня 2022
Продаж української графіки
Навесні спільно з Dnipro Center for Contemporary Culture ми започаткували благодійний продаж української графіки з колекції Артсвіт з метою зібрати кошти для гуманітарних потреб країни.

За ці декілька місяців ми знайшли власників для більше ніж 40 робіт. Отримані кошти вирішили витратити на допомогу медикам, що кожен день боряться за життя постраждалих від війни військових та цивільних. Нам вдалося придбати машину швидкої допомоги, перевезти її з Німеччини та відправити на службу людському життю. Це все стало можливим лише завдяки вам - людям, що зробили свій внесок в наш благодійний проєкт, придбавши роботи українських художників/-ць.

...
Новий етап програми “Артсвіт дітям”
01 липня 2022
Новий етап програми “Артсвіт дітям”

Ми раді розповісти вам про новий етап програми “Артсвіт дітям”, що розпочнеться з вівторка наступного тижня. З 5 липня кількість днів, в які будуть проводитися заняття, зменшиться до двох, їхня тривалість теж зміниться, щоб можна було зручніше обирати час для відвідування.

...