1
2
3
4
5
6
7
23
Graphics of Heorhii Yakutovych
21 липня 2022
Graphics of Heorhii Yakutovych

Today we will tell you about one of the authors presented at our charity sale of Ukrainian graphics - Heorhii Yakutovych - a well-known master of book and easel graphics.
Yakutovych's graphics bring us back to ethnic Ukrainian folk motifs. Thanks to the sophisticated printmaking technique, the artist creates a new mystical world that fascinates and invites you to immerse yourself.

...
Підтримка жінок культурного сектору під час війни
17 липня 2022
Підтримка жінок культурного сектору під час війни

У квітні галерея Артсвіт розпочала співпрацю із нью-йоркською лайф стайл компанією Duette. Наші партнери ініціювали проведення благодійного аукціону, а також збір донатів серед своєї аудиторії, щоб передати ці кошти на підтримку жінок культурного сектору України в час війни.

...
Продаж української графіки
15 липня 2022
Продаж української графіки
Навесні спільно з Dnipro Center for Contemporary Culture ми започаткували благодійний продаж української графіки з колекції Артсвіт з метою зібрати кошти для гуманітарних потреб країни.

За ці декілька місяців ми знайшли власників для більше ніж 40 робіт. Отримані кошти вирішили витратити на допомогу медикам, що кожен день боряться за життя постраждалих від війни військових та цивільних. Нам вдалося придбати машину швидкої допомоги, перевезти її з Німеччини та відправити на службу людському життю. Це все стало можливим лише завдяки вам - людям, що зробили свій внесок в наш благодійний проєкт, придбавши роботи українських художників/-ць.

...
Новий етап програми “Артсвіт дітям”
01 липня 2022
Новий етап програми “Артсвіт дітям”

Ми раді розповісти вам про новий етап програми “Артсвіт дітям”, що розпочнеться з вівторка наступного тижня. З 5 липня кількість днів, в які будуть проводитися заняття, зменшиться до двох, їхня тривалість теж зміниться, щоб можна було зручніше обирати час для відвідування.

...
Покази українського кіно в Артсвіт
17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
Майстер-клас з хіп-хопу
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...
Fundraising campaign for the needs of the social hub
21 квітня 2022
Fundraising campaign for the needs of the social hub

During the war, Dnipro Center for Contemporary Culture has transformed into a social hub for internally displaced people. At DCCC we created a co-working, a library, a workshop, and a space for kids. All activities and services are free, but we need to cover some hub costs. In particular, the purchase of materials for workshops, coffee/tea/cookies for visitors, and at least a minimum financial support for teachers who are engaged in daily activities with children and teens. That’s why we’ve decided to launch a fundraising campaign for the needs of the social hub — any sum will help in our work.

...
Історія Люсі Іванової
17 квітня 2022
Історія Люсі Іванової

25 лютого о 19:00 в галереї Артсвіт мало відбутись відкриття виставки Люся Іванова “Самі вечірки”. За день до того вранці ми планували розпочати монтаж експозиції. Однак усі наші плани перекреслили новини раннього ранку 24 лютого - росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

...
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14
11 квітня 2022
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14 у Приштині в 2022 році. Ми раді повідомити, що цей унікальний проєкт, ініційований Katarzyna Kozyra Foundation, включаючи роботи українських художниць, увійде до програми Manifesta Biennial, яка цього року відбудеться в Приштині, Косово.
...
Історія Катерини Радченко
08 квітня 2022
Історія Катерини Радченко
Влітку цього року до Дніпра на резиденцію мала би приїхати Катерина Радченко. Ми запланували експериментальний формат - робота кураторки сучасного мистецтва у тендемі з істориком. Наразі ми заморозили наші плани та маємо надію реалізувати все, як тільки це стане можливим. Цими днями Катерина розповіла свою історію про те, як змінились її творчі плани та чим займається сьогодні.
...