Покази українського кіно в Артсвіт: "Короткі Зустрічі"
22/08/2022

Покази українського кіно в Артсвіт: "Короткі Зустрічі"

25 серпня о 18:00 в галереї Артсвіт відбудеться показ стрічки Кіри Муратової «Короткі зустрічі»!

Це дебютний фільм української режисерки, знятий у далекому 1967 році. В центрі сюжету – чиновниця Валентина, яка інспектує одеські новобудови на предмет наявності води в кранах.
«Короткі зустрічі» могли б стати звичайною радянською романтичною історією на тему села і міста, якби не естетичні прийоми, музично-поетичні вставки, нелінійний монтаж та «дивні» стосунки між персонажами. Саме ці особливості стали причиною того, що фільм протягом 20 років після випуску майже ніде не показували.

Вхід вільний. Для участі потрібно зареєструватися: https://bit.ly/3pz6F6r.
Фільм наданий із колекції Довженко-Центр : Dovzhenko Centre
Покази українського кіно в Артсвіт: "Короткі Зустрічі"

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...