Історії війни. Сергій Лиховид
26/08/2022

Історії війни. Сергій Лиховид

Сьогодні ділимося з вами розповіддю художника Сергія Лиховида про його роботи із серії "Бліцкриг". Нагадуємо, що ви можете прочитати інші історії художників та художниць в нашому інстаграм або фейсбук.

"У серії "Бліцкриг" я не шукав подвійних і паралельних смислів. Пряма неприхована агресія російсько-української війни викликає пряму рефлексію про те, що відбувається, і в моїх роботах. Все дуже просто: ось ворог, ось його злочини, ось його багатовікова брехня - і моє завдання залишити цей факт на довгі віки. Для цього я обрав техніку гарячої емалі, яка здатна зберігати інформацію тисячі років. Все згорить, а картинка залишиться і буде вперто, як факт, доводити про ті звірства, які дикий недалекий росіянин влаштував у цій ганебній для себе війні.
Я вдячний кожному українському солдатові та вірю в те, що Україна переможе та переможе не лише в окопах, а й у культурно-ідеологічному плані. Історію пишуть переможці, і ми просто зобов'язані перемогти та написати історію того, як воно є насправді.
Правда на нашому боці.
Слава ЗСУ.
Смерть ворогам.
Слава Україні."

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...