Історії війни. Сергій Лиховид
26/08/2022

Історії війни. Сергій Лиховид

Сьогодні ділимося з вами розповіддю художника Сергія Лиховида про його роботи із серії "Бліцкриг". Нагадуємо, що ви можете прочитати інші історії художників та художниць в нашому інстаграм або фейсбук.

"У серії "Бліцкриг" я не шукав подвійних і паралельних смислів. Пряма неприхована агресія російсько-української війни викликає пряму рефлексію про те, що відбувається, і в моїх роботах. Все дуже просто: ось ворог, ось його злочини, ось його багатовікова брехня - і моє завдання залишити цей факт на довгі віки. Для цього я обрав техніку гарячої емалі, яка здатна зберігати інформацію тисячі років. Все згорить, а картинка залишиться і буде вперто, як факт, доводити про ті звірства, які дикий недалекий росіянин влаштував у цій ганебній для себе війні.
Я вдячний кожному українському солдатові та вірю в те, що Україна переможе та переможе не лише в окопах, а й у культурно-ідеологічному плані. Історію пишуть переможці, і ми просто зобов'язані перемогти та написати історію того, як воно є насправді.
Правда на нашому боці.
Слава ЗСУ.
Смерть ворогам.
Слава Україні."

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...