«Країна сама себе не зробить» — в галереї Артсвіт відкриється виставка плакатів
22/09/2022

«Країна сама себе не зробить» — в галереї Артсвіт відкриється виставка плакатів

29 вересня в галереї Артсвіт відкриється Виставка плакатів за результатами конкурсу «Країна сама себе не зробить» від громадської організації Центр спільних дій.

Загалом в конкурсі взяли участь 236 авторів, які надіслали 331 роботу. Запрошуємо до огляду 26 плакатів авторів з різних куточків України.

Задачею учасників було відповісти в формі плакату на наступні питання: Як змінюються громадяни у своїх цінностях у час повномасштабної війни? Як кожен виборює майбутнє України на своєму фронті? Що робить влада різних рівнів для перемоги? Яка наша роль у відбудові країни і творенні державних інституцій? Що ми будемо робити після закінчення війни, після виборів і кожного наступного дня? Як змусити владу тебе слухати? Яка вона — Україна 2031?

Оцінювали роботи члени журі: акторка Ірма Вітовська, громадська діячка Ярослава Гресь, ілюстратор Олександр Грехов, інфографістка Надя Кельм, кулінар Євген Клопотенко, музикант Іван Марунич, волонтер Сергій Притула та політична діячка Оксана Сироїд.

У реалізації конкурсу нас підтримали бізнес та інформаційні партнери: Green Forest, Gifty, Arthuss, MacPaw Space, Світ Кави, Projector, Comfy, Фотоврамкці, Urban Space 500, 1991 Open Data Incubator, Радіо Культура, Українське радіо, platfor.ma, Studway, creativity.ua, DesignTalk, School of Visual Communications.

Нова виставка проходитиме в третій залі галереї до 20 жовтня, паралельно з нині діючою "Як у кіно...". З вівторка по суботу, з 12:00 до 19:00.

«Країна сама себе не зробить» — в галереї Артсвіт відкриється виставка плакатів

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...