Покази українського кіно в Артсвіт: "Погані дороги"
18/08/2022

Покази українського кіно в Артсвіт: "Погані дороги"

Продовжуємо покази українського кіно в галереї Артсвіт!

Сьогодні, 18 серпня о 18:00 ми покажемо «Погані дороги» Наталії Ворожбит. Стрічка розповідає про події, які трапляються з військовими й мешканцями Донецької та Луганської областей на початку російсько-української війни.

Це п'ять різних історій, що відбуваються на дорогах сходу України протягом 2015 року: п’ять розбитих доріг, п‘ять типів стосунків, питання любові, довіри, зради, ненависті, порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

Вхід за реєстрацією: https://bit.ly/3Af4Qlt.
Фільм наданий з колекції Arthouse Traffic .
Покази українського кіно в Артсвіт: "Погані дороги"

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...