Покази українського кіно продовжуються!
01/07/2022

Покази українського кіно продовжуються!

Покази українського кіно продовжуються! Разом з Kultura Medialna ми підготували для вас щотижневі показі впродовж всього липня.
 
7 липня 18:00
Показ анімаційних фільмів
 
Дніпровський аніматор Микита Лиськов розкаже про свою діяльність під час війни та про анімацію загалом, а також покаже кілька фільмів. Зокрема короткометражну стрічку «Кохання», що показує Дніпро під час історичних змін та процесів декомунізації. Також Микита презентує збірку короткометражних анімаційних фільмів «Путлєр капут», в якій зображені можливі варіанти смерті російського диктатора.
 
Реєстрація: https://bit.ly/3yz6v4p
 
14 липня 18:00
Школа №3
Ґеорґ Жено, Ліза Сміт, 2016
 
Це історія 13 підлітків, які пережили війну. Влітку 2014 року їхнє рідне містечко Миколаївка стало свідком бойових дій, а школа перетворилася руїну. У фільмі підлітки діляться думками про дружбу, перше кохання та розмірковують про майбутнє. Період, зафіксований у «Школа №3», — межа між війною та миром, дитинством та дорослішанням.
 
21 липня 18:00
Камінний хрест
Леонід Осика, 1968
 
«Камінний хрест» — класика українського кіно, що об’єднує дві новели Василя Стефаника «Камінний хрест» та «Злодій». За сюжетом, збіднілий селянин Іван готується покинути рідні землі у пошуках кращої долі, але боїться забуття, тому на пам'ять про себе витесує камінного хреста. Режисер Леонід Осика разом із сценаристом-поетом Іваном Драчем показує у фільмі погляди галицьких селян та їхнє тяжке становище, що змушувало емігрувати. Фільм посідає 5 місце у списку найкращих українських стрічок.
 
28 липня 18:00
Голос трави
Наталія Мотузко, 1992
 
«Голос трави» — українська містична драма, в основі якої лежать оповідання письменника-шістдесятника Валерія Шевчука. Це історія посвячення молодої чарівниці, роль якої виконує Ольга Сумська, у таємниці чаклунства. Фільм побудований на українському фольклорі та вирізняється виразною поетичною стилістикою. «Голос трави» показує втрачену гармонію між природою та людиною, а також ставить питання про те, чи можемо ми повернуться до власного коріння.
 
Реєстрація на кінопокази 14, 21 та 28 липня з'явиться незабаром. Слідкуйте за оновленнями.
 
Кінопокази приходитимуть за адресою: Крутогірний узвіз, 21а. Другий поверх (вхід з боку Крутогірного узвозу біля будівельного паркану).
Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.
 
Фільми надані з колекції Довженко-Центр : Dovzhenko Centre та Arthouse Traffic
Покази українського кіно продовжуються!

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...