Buy Art to Support Ukraine. Artists third part
23/08/2022

Buy Art to Support Ukraine. Artists third part

Українська версія знизу.

We continue to talk about the masters of Ukrainian graphics, who have not yet been covered in a series of publications about the buyartsupportukraine.com charity project.

Nina Bozhko is an artist who managed to try herself in many different artistic practices. She started as a poster artist but did not stop and went further - into an easel and book graphics, portraits, landscape, and still life. In our collection, you can find a sample of her fantastic work as an illustrator of children's books.

Yevhen Lunov is an artist whose main creative direction is political and social satire. However, among the posters on hot topics, you can also find masterful graphics depicting the Ukrainian village and its everyday life.

There should be the name of the third author of our selection today, but we do not know him or her. The only thing that somehow indicates the authorship of this beautiful work, on which Taras Shevchenko is depicted, is the signature "Зх".

You can discover even more Ukrainian graphics on our website - https://buyartsupportukraine.com
Please, don’t stop supporting Ukraine!

Продовжуємо розповідати про майстрів та майстринь української графіки, які ще не були висвітлені в серії публікацій про благодійний проєкт buyartsupportukraine.com.
Ніна Божко - художниця, що встигла спробувати себе в багатьох різних художніх практиках. Вона починала як плакатистка, але не зупинилася і пішла далі - в станкову та книжну графіку, портрет, пейзаж та натюрморт. В нашій колекції ви можете знайти зразок її чудової роботи як ілюстраторки дитячих книжок.

Євген Луньов - художник, основним напрямом творчості якого є політична та соціальна сатира. Проте, серед плакатів на гострі теми, у нього можна знайти й майстерну графіку, що зображує українське село та його побут.

Тут мало би бути ім'я третього автора/-ки нашої сьогоднішньої добірки, але ми його або її не знаємо. Єдине, що хоч якось вказує на авторство цієї чудової роботи, на якій зображений Тарас Шевченко, є підпис "Зх".

Ви можете відкрити для себе ще більше української графіки на нашому сайті - https://buyartsupportukraine.com

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...