Buy Art to Support Ukraine. Artists second part
16/08/2022

Buy Art to Support Ukraine. Artists second part

Українська версія знизу
 
We invite you to explore a new selection of authors from our charity project selling Ukrainian graphics buyartsupportukraine.com.

Fedir Klymenko is a painter and graphic artist from Dnipropetrovsk region. He was born in a village and has become a master of a rural landscape. His artworks combine ordinary life with a sense of the mystical and hidden world.

Anatoliy Garmash is a graphic artist and painter from Dnipro. In his paintings, he tries to poeticize everyday life with the help of color. However, even in the graphics, we feel the artist's desire to play with different colors.

Viktor Hertsenok is a graphic artist and painter born and lived all his life in Zaporizhzhia. He devoted his work to glorification the praises of his native town and region. In his graphics, you can often see the life of ordinary people on the streets of Zaporizhzhia.

You can find all the authors mentioned in this publication on our website - https://buyartsupportukraine.com/
Пропонуємо вам дослідити нову добірку авторів з нашого благодійного проєкту продажу української графіки buyartsupportukraine.com.
Федір Клименко - живописець, художник-графік з Дніпропетровщини. Народився в селі і став майстром сільського графічного пейзажу, в якому звичайне життя поєднується з відчуттям містичного, ніби прихованого.

Анатолій Гармаш - графік і живописець з Дніпра. В своїх живописних роботах він за допомогою кольору намагається поетизувати буденність. Однак, навіть в графіці відчувається бажання художника грати різними барвами.

Віктор Герценок - графік і живописець, що народився і прожив все життя в Запоріжжі. Свою творчість він присвятив оспівуванню рідного міста та краю. На його графіці часто можна побачити життя звичайних людей на вулицях Запоріжжя.

Всіх згаданих в цій публікації авторів ви можете знайти на нашому сайті - https://buyartsupportukraine.com/

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...