ІІІ Програма резиденцій Артсвіт
05/08/2021

ІІІ Програма резиденцій Артсвіт

Ось вже третій рік галерея Артсвіт продовжує залучати митців та кураторів до участі в програмі резиденцій, щоб формувати нове бачення міста Дніпро.
Запрошувати людей з професійної спільноти застосувати власний творчий потенціал в межах Дніпра, вливати нову кров в жили цього індустріального мільйонника і тим самим трансформувати його. ІІІ Програма резиденцій галереї Артсвіт - це цикл освітньо-практичних заходів для кураторів та митців. Цьогорічну програму було реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

В рамках Програми резиденцій Артсвіт у 2021 році були реалізовані два напрями: Кураторські практики та індивідуальні мистецькі резиденції.
Кураторкою напрямку Кураторські практики стала Тетяна Кочубінська. Переможцями open-call і відповідно учасницями програми стали чотири кураторки: Антоніна Стєбур, Анна Філіппова, Дарина Скринник-Миська, Ксенія Ульянова. Резидентки познайомилися з дніпровськими митцями і мисткинями, дослідили важливі культурно-суспільні точки Дніпра та регіону, щоб краще зрозуміти контекст в якому живуть люди.
Результати Кураторських практик будуть презентовані з кінця серпня по жовтень 2021-го року.

До участі в індивідуальних мистецьких резиденціях були запрошені Альона Соломадіна, Сергій Петлюк та перфоманс проект zabih.
Впродовж програми учасники/-ці знайомились з місцевою мистецькою спільною та досліджували Дніпро, поринали в різнобічну сутність міста.
Результати цього напряму Програми резиденцій Артсвіт будуть експоновані з кінця серпня по жовтень 2021-го року.

Також в межах обох резиденцій відбудуться публічні події - лекції, workshop та artist talk.

Інші новини

21 лютого 2023
Правила відвідування галереї Артсвіт
Ми щиро радіємо тому, що у воєнний час продовжуємо працювати — відкривати виставки, проводити програми для дітей та різні публічні заходи. Це додає нам сил і віри в те, що мистецтво і культура загалом є важливою частиною здорового суспільства, а також голосом України в світі. Ми помітили, що наша аудиторія розширилась, з'явились нові зацікавлені обличчя. Також часто почали отримувати запитання щодо специфіки роботи та відвідування галереї. Саме тому вирішили зібрати кілька основних тез, з якими рекомендуємо ознайомитись
...
18 лютого 2023
Артсвіт дітям. Open call

В 2023 році розпочинаємо наступний етап програми з мистецтва "Артсвіт дітям". Саме тому шукаємо нових викладачів чи викладачок з цікавими та інноваційними підходами до викладання та вивчення мистецтва дітьми. Якщо ви маєте досвід роботи з дітьми в сфері мистецтва, подавайте заявку на наш відкритий конкурс.

...