ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА
16/07/2021

ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА

16 липня відбудеться artist talk з учасницею Програми резиденцій галереї Артсвіт Альоною Соломадіною.

Альона Соломадіна – дизайнерка та дослідниця. Живе та працює у Києві. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. На рахунку мисткині чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, включаючи PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.  

Альона спільно з Уляною Биченковою та Нікою Кудіновою (У, Н, А колектив) виступила автором-упорядником дебютної книги «Знак. Українські товарні знаки 1960-80-х років» і на artist talk дизайнерка розповість як аналітика подібного матеріалу допомагає у розвитку власної дизайн-практики.

Окрім цього, Альона Соломадіна познайомить зі своєю практикою, роботою з міським простором, його можливостями щодо створення графічних форм. 

Artist talk відбудеться о 19:00. Вхід вільний за реєстрацією https://cutt.ly/gmPrSX1 

Програма резиденцій галереї Артсвіт відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

27 червня 2021
OPEN CALL Кураторські практики

Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка напрямку – Тетяна Кочубінська. 

Ми чекаємо на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається.

Протягом резиденції відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах.

 

...
20 червня 2021
SECONDARY ARCHIVE. OPEN CALL ДЛЯ МОЛОДИХ ЖІНОК–ХУДОЖНИЦЬ З УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Katarzyna Kozyra Foundation (Варшава, Польща) у партнерстві з галереєю Артсвіт (Дніпро, Україна) та Ґете Інститутом (Мінськ, Білорусь) запрошує молодих жінок-художниць* взяти участь у Відкритому конкурсі для проєкту Secondary Archive – інтернет-платформи для артисток з Центральної та Східної Європи. Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

...