ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА
16/07/2021

ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА

16 липня відбудеться artist talk з учасницею Програми резиденцій галереї Артсвіт Альоною Соломадіною.

Альона Соломадіна – дизайнерка та дослідниця. Живе та працює у Києві. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. На рахунку мисткині чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, включаючи PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.  

Альона спільно з Уляною Биченковою та Нікою Кудіновою (У, Н, А колектив) виступила автором-упорядником дебютної книги «Знак. Українські товарні знаки 1960-80-х років» і на artist talk дизайнерка розповість як аналітика подібного матеріалу допомагає у розвитку власної дизайн-практики.

Окрім цього, Альона Соломадіна познайомить зі своєю практикою, роботою з міським простором, його можливостями щодо створення графічних форм. 

Artist talk відбудеться о 19:00. Вхід вільний за реєстрацією https://cutt.ly/gmPrSX1 

Програма резиденцій галереї Артсвіт відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...