Знайомимось ближче з кураторками виставки Мені наснились звірі
06/12/2022

Знайомимось ближче з кураторками виставки Мені наснились звірі

Знайомимось ближче з кураторками виставки Śniły mi się bestie / Мені наснились звірі / I Dreamt of the Beasts, що наразі проходить в Любліні.
Виставку можна побачити в галереї Galeria Labirynt (Люблін, Польща) до 5 лютого 2023 року.

Kateryna Iakovlenko — дослідниця візуального мистецтва, критикиня, кураторка; працює з темами, що оприявнюють роль мистецтва під час політичних трансформацій та війни. Серед її публікацій – книжки «Гендерні дослідження» (Ізоляція, 2015), «Чому в українському мистецтві є великі художниці» (PinchukArtCentre, 2019), спеціальний випуск журналу Obieg «Ейфорія та втома: українське мистецтво та суспільство після 2014» (у співавторстві з Тетяною Кочубінською, 2019), «Посібник куратора» (у співавторстві з Олександрою Погребняк та Дмитром Чепурним, Ізоляція, 2020). Наразі є запрошеною дослідницею Школи славістики та східноєвропейських студій Університетського коледжу Лондона.

Halyna Hleba — мистецтвознавиця, дослідниця та авторка статей про українське мистецтво і фотографію другої половини XX століття. Була кураторкою колекції українського мистецтва Grynyov Art Foundation. Працювала в Дослідницькій платформі PinchukArtCentre. Була запрошеною редакторкою журналу про українську фотографію Saliut Magazine. Співпрацює з освітньою платформою «Культурний проект» як лекторка про українське і світове мистецтво. Кураторка «Архіву мистецтва воєнного стану» при ГО Музей сучасного мистецтва.
Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Ukraine

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...