Знайомимо вас із галереєю Лабіринт
16/12/2022

Знайомимо вас із галереєю Лабіринт

Знайомимо вас із Galeria Labirynt, яка стала нашим партнером у організації виставкового проєкту за межами України в такий непростий час. Якщо ви знаходитесь в Любліні або загалом в Польщі, то запрошуємо вас завітати на виставку "Мені наснились звірі", що триватиме до 5 лютого 2023 року.
Галерея Лабіринт у Любліні – муніципальна інституція, орієнтована на сучасне мистецтво. Працює з 1956 року.
Галерея реагує на мінливу мистецьку та соціальну дійсність. Виставки відрізняються своєю актуальністю та поєднанням локального з універсальним. Проєкти Лабіринту часто мають національний чи міжнародний масштаб. Співпраця і підтримка української творчої спільноти є однією із цінностей галереї Лабіринт. Місія галереї — стежити за пульсом сучасного мистецтва, помічати його найцікавіші явища та відкривати важливі контексти. Програма галереї представлена виставками, дискусіями, освітніми програмами, кінопоказами, презентаціями книжок, воркшопами тощо.
Відкритість і доступність – цілі, до яких команда галереї завжди прагне. “Ми мріємо створити заклад без бар’єрів, тож хочемо, щоб усі почувались у нас затишно – незалежно від рідної мови, віку, походження, ступеня здібностей тощо. Ми працюємо зі студентами, мігрантами, людьми похилого віку, дітьми, молоддю, а також враховуємо потреби різних інших груп, таких як люди із порушеннями слуху чи зору".
Фото: Bartosz Górka
Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Ukraine

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...