Кіноніч. Куратор Сергій Острянин

16 грудня 2016 - 29 грудня 2016

Прес-реліз

Артсвіт запрошує дивитись світове кіно в ніч з 16 на 17 грудня. Новий проект, що є продовженням традиції кіносереди, реалізовується в партнерстві із Arthouse Traffic

Кіноніч у галереї відбуватиметься в одну iз п’ятниць кожного місяця. Тема першого показу – мова. Глядачі зможуть прослідкувати, як по-різному підходять до цього питання режисери та шукають нові форми висловлення.

Стрічка класика Жана-Люка Годара ”Мово, прощавай” (2014) – це спроба заперечення мови. На думку куратора кіноночі, Сергія Острянина, оголошуючи її смерть, режисер йде від супротивного та піднімає ненаративне кіно на новий рівень. Другий фільм, який глядачі зможуть переглянути, – це робота українського режисера Мирослава Слабошпицького ”Плем’я” – фільм, в якому всі герої розмовляють мовою жестів. І третій – "Вікторія" Себастьяна Шиппера, знятий одним планом i ”є одним дуже довгим і складним реченням.

Кіноночі в галереї Артсвіт – це можливість дивитись авторське кіно разом із однодумцями, в затишній атмосфері креативного простору.

Усі кінопокази безкоштовні. Перша кіноніч розпочнеться 16 грудня о 22:30 і завершиться 17 грудня о 6:00.

Сергій Острянин - незалежний режисер та оператор. Співпрацює з галереями, художниками та театрами. Улюблені режисери – Девід Лінч, Вуді Аллен, Джим Джармуш, Мікеланджело Антоніоні.

"Артхаус Трафік" український дистриб'ютор, що спеціалізується на кінопрокаті арт-кіно www.arthousetraffic.com