Персональну виставку Люсі Іванової “Самі вечірки” скасовано
24/02/2022

Персональну виставку Люсі Іванової “Самі вечірки” скасовано

Ми планували відкрити виставку Люсі Іванової 25 лютого 2022 року, але 24 лютого Росія розв’язала повномасштабну війну на території України. Тому ця виставка не відкрилася в нашій галереї. Незабаром ми евакуювали роботи художниці з Дніпра. Сподіваємось представити роботи Люсі Іванової пізніше.

Це мала бути перша в Дніпрі персональна виставка Люсі Іванової, роботи до якої авторка створювала протягом останніх 4-х років.

Живопис Люсі Іванової втілює одвічний диспут про взаємозалежність форми та змісту в основі класичного художнього медіа. Практика Іванової останніх років, представлена в експозиції Артсвіту вибраними полотнами, темперами та акрилами, розвивається вздовж осі її власних пошуків балансу оповідності та автономного життя живописної матерії. Легко одразу занурити погляд у фактуру пігменту та піддаватися грайливій чарівності блискіток, що ними Іванова не гребує пожвавлювати свій інструментар. Але фігуративні елементи й промовисті назви робіт натякають — перед нами не лише живопис про живопис, але також безліч мікро історій. Волею художниці, вони складають більшу історію на цій виставці, яка невипадково відкривається в Дніпрі — рідному місті Іванової — де вона вперше представляє свою практику в форматі великої персональної експозиції.

Персональну виставку Люсі Іванової “Самі вечірки” скасовано

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...