06/10/2022

Незабаром відбудеться онлайн лекція Катерини Яковленко "Читати сучасне українське мистецтво крізь війну".

14-го жовтня о 18:30 відбудеться онлайн лекція Катерини Яковленко "Читати сучасне українське мистецтво крізь війну".
 
Війна здійснила дуже сильний вплив на сучасне українське мистецтво, не лише через осмислення тем насильства, втрати та переселення, але й більшою мірою через актуалізацію теми матеріальності. Яке мистецтво створюється у бомбосховищах та окупованих містах? Як мистецтво протистоїть насильству та коли воно його зможе замінити? У своїй лекції Катерина Яковленко розкаже про те, як змінилось мистецтво з 2014 року та як повномасштабне вторгнення змінило ставлення до естетичного та матеріального.
 
Ми запрошуємо вас в галерею Артсвіт, де можна буде послухати лекцію (лекторка буде присутня лише онлайн), або приєднатись на трансляцію у фейсбук. Глядачі зможуть поставити питання після лекції. Реєстрація не потрібна.

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...