Артсвіт дітям 2022

04 квітня 2022 - 01 червня 2022

Прес-реліз

З вівторка по неділю кожного дня діти від 6 до 13 років зможуть долучитися до занять в межах програми «Артсвіт дітям». Заняття будуть проходити щогодини з 12:00 до 16:00, де під керівництвом наших викладачок діти працюватимуть з різними жанрами та техніками мистецтва.

Посилання на реєстрацію - https://bit.ly/3uwccgl

Щодня, окрім понеділка, можна буде долучитися одразу до 4-х занять, а саме до живопису (12:00-13:00), графіки (13:00-14:00), перформансу (14:00-15:00), колажу (15:00-16:00). Форматом програми є вільна творчість відповідно до заявлених тем (живопис, графіка, перфоманс, колаж), у занять немає хронологічної послідовності, тобто постійне відвідування не є обов'язковим, ви можете приходити тоді, коли зручно вам. Також немає обмежень на кількість відвідуваних занять на день, ми будемо раді вам як і на одному, так і на чотирьох заняттях. До 6 років вхід можливий лише за присутності одного з батьків.

Також щовихідних будуть проводитися майстер-класи з хіп-хопу під керівництвом досвідчених викладачів. Ці заняття створені для всіх дітей і підлітків, хто має бажання! Навіть якщо ваша дитина ніколи не танцювала, то ці зустрічі з досвідченими викладачами можуть стати для неї знайомством з чимось новим - фізичним тренуванням або просто веселим способом провести час. На хіп-хоп запрошені новачки й досвідчені, ми будемо раді кожному, хто до нас долучиться!

Всі заняття в галереї Артсвіт є безкоштовними для внутрішньо переміщених осіб, для місцевих - free donation (виручені кошти відправляємо на допомогу ЗСУ).