Що таке виставка та якою вона може бути — дізнаєтесь наступною зустріччю, на Розмовах в галереї
12/04/2023

Що таке виставка та якою вона може бути — дізнаєтесь наступною зустріччю, на Розмовах в галереї

На минулих розмовах ми говорили про мистецькі інституції України, тобто де ми можемо бачити сучасне мистецтво. Не забули й про тих, хто працює з сучасним мистецтвом і власне створює нові творчі проєкти.

Цього ж разу ми пропонуємо розглянути виставку, як форму презентації проєкту. Розкажемо які вони бувають та як створюються. Також обов’язково торкнемося актуального питання (особливо з ковідних часів) онлайн-експозицій та їх різноманіття. А ще — специфіки багатьох видів виставок на прикладі проєктів як галереї Артсвіт, так і інших інституцій України.

КОЛИ: субота, 15-те квітня, 15:00

ДЕ: галерея Артсвіт, Крутогірний узвіз 21а

Вхід вільний, але для участі необхідно зареєструватися.

Кураторка та авторка програми — наша проєктна менеджерка Олександра Кутенко.

Що таке виставка та якою вона може бути — дізнаєтесь наступною зустріччю, на Розмовах в галереї

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...