Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»
18/10/2022

Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»

Нарешті можемо поділитися з вами фото інсталяції Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina» Manifesta Biennial.

З 22 липня по 30 жовтня триває «Manifesta 14 Pristina», в якій галерея Артсвіт взяла участь в межах платформи Secondary Archive, про який ми розповідали в минулих публікаціях. Завдяки цьому проєкту ми змогли представити на Маніфесті 14 українських художниць: Яна Бачинська, Тереза Барабаш, Ксенія Гнилицька, Юлі Голуб, Анна Звягінцева, Алевтина Кахідзе, Тетяна Корнєєва, Юлія Костерєва, Юлія Кривич, Марія Куліковська, Анна Мананкіна, Валерія Трубіна, Оля Федорова, Оксана Чепелик.

Проєкт «Secondary Archive» на «Manifesta 14 Pristina» організовує Katarzyna Kozyra Foundation (Польща) разом із партнерами: Tirana Art Lab (Албанія), Ambasada Kultury (Білорусь/Литва/Німеччина), MeetFactory (Чеська республіка), Easttopics (Угорщина), Oral History Kosovo (Косово), CZKD (Сербія), «björnsonova» (Словаччина), Галерея Артсвіт (Україна). Проєкт «Secondary Archive» здійснюється за підтримки Вишеградського фонду.

Більше інформації: www.secondaryarchive.org
Фінансова підтримка проєкту: International Visegrad Fund
Зображення надали: Courtesy of Manifesta 14 Prishtina.
Фото: Atdhe Mulla
Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...