Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»
18/10/2022

Інсталяція Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina»

Нарешті можемо поділитися з вами фото інсталяції Secondary Archive на «Manifesta 14 Pristina» Manifesta Biennial.

З 22 липня по 30 жовтня триває «Manifesta 14 Pristina», в якій галерея Артсвіт взяла участь в межах платформи Secondary Archive, про який ми розповідали в минулих публікаціях. Завдяки цьому проєкту ми змогли представити на Маніфесті 14 українських художниць: Яна Бачинська, Тереза Барабаш, Ксенія Гнилицька, Юлі Голуб, Анна Звягінцева, Алевтина Кахідзе, Тетяна Корнєєва, Юлія Костерєва, Юлія Кривич, Марія Куліковська, Анна Мананкіна, Валерія Трубіна, Оля Федорова, Оксана Чепелик.

Проєкт «Secondary Archive» на «Manifesta 14 Pristina» організовує Katarzyna Kozyra Foundation (Польща) разом із партнерами: Tirana Art Lab (Албанія), Ambasada Kultury (Білорусь/Литва/Німеччина), MeetFactory (Чеська республіка), Easttopics (Угорщина), Oral History Kosovo (Косово), CZKD (Сербія), «björnsonova» (Словаччина), Галерея Артсвіт (Україна). Проєкт «Secondary Archive» здійснюється за підтримки Вишеградського фонду.

Більше інформації: www.secondaryarchive.org
Фінансова підтримка проєкту: International Visegrad Fund
Зображення надали: Courtesy of Manifesta 14 Prishtina.
Фото: Atdhe Mulla

Інші новини

24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...