29 листопада пройдуть воркшоп «Особистий простір пам’яті» і артіст-ток Каріни Синіці
21/11/2025

29 листопада пройдуть воркшоп «Особистий простір пам’яті» і артіст-ток Каріни Синіці

 
На воркшопі, який стартує о 12:00, мисткиня поділиться власним творчим методом роботи з фотошпалерами — матеріалом, що став основою її проєкту «Велкам ту парадайз». Ми поговоримо про те, як масова культура створює уявні «райські» простори, і як через мистецтво можна накладати на них особисті спогади, емоції та досвід.
 
Протягом заняття кожен учасник і кожна учасниця зможуть створити власну роботу на шматку фотошпалер, використовуючи колаж або акрилову фарбу. Разом із Каріною будемо згадувати місця, до яких відчуваємо прив’язаність, історії, що з нами залишилися, та нашаровувати їх на ідеалізовані зображення «раю». Це цікава можливість перетворити готовий декоративний фон на індивідуальний ландшафт пам’яті — з вашими знаками, фарбами й своїм відчуттям простору.
 
У результаті ви матимете унікальну авторську роботу, що трансформує знайомий інтер’єрний образ, поєднує його із вашим особистим досвідом, — маленький фрагмент власного, переосмисленого «раю».
 
Тривалість воркшопу: біля 2,5 години
 
Вхід вільний, за обов’язковою реєстрацією, адже кількість місць обмежена!
 
Щоб долучитися, переходьте за наступним посиланням: https://forms.gle/XmqXi7yfAbbYk5FX7
 
Просимо заповнювати форму, якщо ви впевнені, що зможете відвідати воркшоп.
 
А о 16:00 розпочнеться артіст-ток із художницею — палко запрошуємо усіх охочих на розмову про експозицію Каріни, її практику та творчі плани. Також протягом зустрічі відбудеться невеличка екскурсія виставкою, в ході якої у вас буде можливість поспілкуватися з мисткинею та поставити їй питання.
 
КОЛИ: субота, 29 листопада, 12:00 (воркшоп) та 16:00 (артіст-ток)
ДЕ: галерея Артсвіт, Крутогірний узвіз 21а, Дніпро. Вхід через скляні розсувні двері з боку Успенської площі
 
Фото: Станіслав Пивонос
 
Воркшоп «Особистий простір пам’яті» є частиною публічної програми подій в межах персональної виставки київської художниці Каріни Синиці «Велкам ту парадайз»
29 листопада пройдуть воркшоп «Особистий простір пам’яті» і артіст-ток Каріни Синіці

Інші новини

11 березня 2026
Вальдемар Татарчук повертається в Дніпро на закриття його виставки і проведе екскурсію!

Це буде останній день роботи виставки — своєрідний фінісаж і водночас нагода встигнути побачити проєкт та почути про нього безпосередньо від його автора. Під час екскурсії митець проведе глядачів експозицією і розповість про ідеї, що лежать в основі виставки, а також про співпрацю з українськими художниками і художницями, яка стала важливою частиною цього проєкту.

...
10 березня 2026
Незабаром в галереї Артсвіт з'явиться сайт про її колекцію
Ми часто говоримо про колекцію галереї Артсвіт, іноді ви можете побачити її роботи на виставках у різних містах України та навіть за кордоном. Втім більшу частину часу вона залишається закритою — не лише для широкої аудиторії, а й для професійної спільноти.

Тому ми хочемо це змінити: наразі працюємо над онлайн-платформою, яка зробить наше художнє зібрання видимим і більш доступним — для кураторів, митців, дослідників і глядачів. Майбутній сайт допоможе простіше знаходити роботи, досліджувати їх та відкривати нові можливості для творчої співпраці.
...