Вечірка Drink&Print
02/03/2019

Вечірка Drink&Print

В останній день роботи виставки «Кордони існування» пропонуємо розважитись на вечірці Дрінк та Прінт за участі авторок - художниць графічної майстерні #etchingroom1 Крістіни Ярош та Анни Ходькової.

Ми налагоджуємо наш офортний станок, завдяки якому ви зможете в техніці ліногравюри створити свої власні принти або ж використати заготівки майстерні #etchingroom1. Друкуємо на папері та будь-якому текстилі, проте, якщо хочете апгрейдити свої власні речі сучасним авторським принтом, важливо мати їх з собою під час вечірки.

Вхід - 150 грн, напої та власне друк входять у вартість вхідного квитка, проте, щоб бути готовими до всього, нам треба знати кількість охочих відвідати захід, тож зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням


Починаємо о 17:00.

Знаходимось за адресою вул. Січових Стрільців, 4а.

Інші новини

20 липня 2026
Оголошення результатів open call на резиденцію Hey, my name is Land Art
 
Вітаємо наших учасн_иць:
 
— Аделіна Бурнаховська
— Ната Захарчук
— Катерина Конюшенко
— Еміль Мамедов
— Терра Нейдорф
— Анастасія Розумна
— Олександр Супрун
— Олена Харахулах
 
Ми щиро вдячні усім, хто подав заявку!
...
10 липня 2026
Оголошуємо Open Call на Резиденцію з перформативних практик

Разом з куратором резиденції Вальдемаром Татарчуком пропонуємо подивитися на перформанс як на інтермедіальний метод роботи,  що дозволяє експериментувати з творчим процесом, в якому матеріалом стають сама дія, час, присутність і досвід. 

До участі запрошуємо перформер_ок, діяч_ок театру,  людей з бекграундом у сфері візуального мистецтва, сучасної музики, діджеїнгу, генеративних медіа, текстів, драгу тощо, які відкриті до спільного експериментування.

...