• Рус/Укр
  • Eng
1
2
3
4
5
11
Музеї світу
13 грудня 2018
Музеї світу

Музей – це храм чи цвинтар мистецтва? Що являють собою традиційні та сучасні музеї? Коли виникли перші художні музеї та якою була мета їх створення? В чому сутність діяльності цих інституцій в сучасному інформаційному суспільстві?


Разом з авторкою циклу лекцій «Контексти візуальної культури» Оленою Годенко-Наконечною спробуємо розібратися в цих питаннях

 

...
Тренди сучасної документальної фотографії
30 листопада 2018
Тренди сучасної документальної фотографії

30 листопада запрошуємо вас на лекцію Валерія Мілосердова “Тренди сучасної документальної фотографії”. На лекції на прикладі фотосерій  видатних фотографів будуть показані основні напрямки пошуку нової візуальної мови та розробки тем у сучасній документальній фотографії.

 

...
Мистецтво Києва кінця 1980-х — початку 1990-х років
23 листопада 2018
Мистецтво Києва кінця 1980-х — початку 1990-х років
Кінець 1980-1990-х років — одна з яскравих сторінок українського мистецтва. Це час політичних та естетичних змін, позначених розвалом старої системи, розчаруванням, але й свободою та бажанням творити. Співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre Катерина Яковленко розповість про мистецький Київ рубежу десятиліть, його особливості та можливості художнього висловлення.
...
Nikita Liskov / Energy off
22 листопада 2018
Nikita Liskov / Energy off

З 22 листопада в просторі Кімната буде предствалена анімаційна інсталяція Микити Лиськова "ENERGY OFF". Інсталяція присвячена енергії, її народженню, її функціонуванню, її візуалізації. Приводом для створення анімації послужила композиція Bryan Eubanks і Jason Kahn "Energy (Off)".

...
Якутовичі: Незавершений проект
16 листопада 2018
Якутовичі: Незавершений проект

Родина Якутовичів — одна з найбільш цікавих творчих династій України, діяльність якої значно вплинула не лише на розвиток української графіки, а й на українське мистецьке середовище загалом. Yakutovych.Academy — дослідницький проект, ініційований Поліною Ліміною, концентрується на вивченні життя та творчого доробку митців та мисткинь цієї сім’ї. Окрему увагу команда проекту приділяє колу їхніх друзів, яке складалось, зокрема, з таких талановитих діячів української культури, як Сергій Параджанов, Юрій Іллєнко, Микола та Ольга Рапай-Маркіш, Роман Корогодський, Тіберій Сільваші та Лесь Подерв’янський.

...
Жанр в образотворчому мистецтві: канон чи вільний вибір
15 листопада 2018
Жанр в образотворчому мистецтві: канон чи вільний вибір

Чергова лекція  Олени Годенко-Наконечної із циклу «Контексти візуальної культури» присвячена еволюції жанрів в образотворчому мистецтві від класики до сьогодення. Жанр мистецького твору може чимало повідати про його зміст та задум автора. Показовою є історія виникнення і розвитку жанрів –  класичне мистецтво на кожному своєму етапі запроваджувало власну жанрову систему, яка відображувала основні концепції епохи, натомість сучасному мистецтву невипадково притаманна розмитість жанрової характеристики.

Лекція відбудеться 15 листопада. Початок о 19:00. Вхід вільний.

...
Open call для фотографів
15 листопада 2018
Open call для фотографів

Запрошуємо фотографів взяти участь у портфоліо-ревю. 

Портфоліо-ревю - загальноприйнятий у світовій практиці спосіб презентації своїх робіт для фотографів. В рамках заходу учасники представляють свої доробки знаним фотографам, кураторам, видавцям, власникам галерей, редакторам журналів, колекціонерам, представникам фотоагенцій, впливовим арт-критикам задля отримання коментарів, критики, аналізу творчості.

Цього разу дивитись та коментувати роботи буде Валерій Мілосердов.

...
Open call. Як писати про культуру аби не було соромно
11 листопада 2018
Open call. Як писати про культуру аби не було соромно

Для всіх, хто вчиться на факультеті журналістики та мріє писати про мистецтво і культуру незабаром в Артсвіт стартує медіа-вокршоп Катерини Яковленко “Як писати про культуру, аби не було соромно”. Тож, якщо ви бажаєте не лише поглибити знання про мистецтво,  а й стати тими, хто розповідає про нього людям, - не пропустіть!

 

...
Георгій Заря. Без меж
03 листопада 2018
Георгій Заря. Без меж

3 листопада запрошуємо вас на відкриття виставки Георгія Зарі "Без меж" в "Кімнаті".

"Без меж" - проект без термінів, який не є закінченим, оскільки він довжиною в життя. Це проект про розширення меж і сприйняття світу, про дорослішання в сучасному суспільстві. 

...
Тут може бути ваша реклама?
31 жовтня 2018
Тут може бути ваша реклама?

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives спільно з компанією bigmedia.ua оголошують конкурс для українських митців на створення проекту на носіях зовнішньої реклами. Заявку слід подати до 31 жовтня.

 

...
«Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека»
30 жовтня 2018
«Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека»

30 жовтня в Артсвіт відбудеться показ фільму Фредеріка Вайзмена «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека» в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA у Дніпрі. Початок о 18:00.

...