• Рус/Укр
  • Eng
Давай забудемо: виставка Єгора Анцигіна в Артсвіт
Давай забудемо: виставка Єгора Анцигіна в Артсвіт
16 лютого 2018 - 31 березня 2018

Досліджуючи пам'ять, художник моделює болісне зіткнення, конфлікт протилежних систем і точок зору, та пропонує глядачам спостерігати, як відбувається боротьба за пам'ять: особисту, історичну і публічну. Питання художника полягає навіть не в тому, що ми пам'ятаємо, але в тому, що ми забуваємо?

Спостереження. Белла Логачова
Спостереження. Белла Логачова
20 січня 2018 - 10 лютого 2018

В часи цифрових технологій, постійно потрапляючи під контроль камер спостереження, наша реальність поступово перетворюється на низку відеоматеріалів, складених різними джерелами. Спроба втекти від слідкування у медитативний стан відсутності і споглядання завершується тривожним втручанням “ока”, яке дивиться прямо на вас.   

Жіночі історії в переселенні: відео-проект в Артсвіт
Жіночі історії в переселенні: відео-проект в Артсвіт
16 грудня 2017 - 29 грудня 2017

З 16 грудня в галереї Артсвіт глядачі зможуть побачити історії жінок, які змушені були змінити життя через війну в Україні і анексію Криму.

 

Penetration. Микита Шаленний
Penetration. Микита Шаленний
19 жовтня 2017 - 02 грудня 2017

Фотопроект PENETRATION Микити Шаленного — це спроба художника проникнути до найбільш прихованих місць людських взаємин і дослідити стереотипи та архетипи, що продовжують там існувати. На рівні колективного несвідомого суспільство продовжує замовчувати та ховати під одягом все, що стосується домінування, взаємних утисків та пресингу у стосунках, намагаючись  ігнорувати їх. 

Фантомний біль: міжнародний фотопроект про депортацію корейського народу
Фантомний біль: міжнародний фотопроект про депортацію корейського народу
08 вересня 2017 - 29 вересня 2017

Корейський фотограф Сонгте Джонг (Sungtae Jung) здійснив подорож в Україну, аби побачити та почути нащадків депортації корейського народу. Його фотопроект “Life of Deportation and Settlement Koryo-saram: Етнічний Кореєць” можна побачити з 8 по 29 вересня в галереї Артсвіт (Дніпро). Відкриття виставки відбудеться 8 вересня о 19.00. Виставку приурочено до 80-річчя депортації. Проект реалізовано за ініціативи Корейської спільноти «АСАДАЛЬ», місто Дніпро.

Марш весёлых ребят. Александр Ковальчук
Марш весёлых ребят. Александр Ковальчук
02 червня 2017 - 02 серпня 2017

Артсвіт представляє нове/старе ім'я фотокореспондента та кінооператора Олександра Ковальчука (1910 - 1967 рр). Експозицію складають роботи із сімейного архіву, які досі залишалися невідомими для глядача. Фотографії Олександра Ковальчука – це альтернативний погляд на радянську буденність, в якій домашній альбом стає простором мистецького експерименту. Виставка триватиме з 2 червня по 2 серпня.

Будь-які збіги з реальністю випадкові. Ольга Федорова
Будь-які збіги з реальністю випадкові. Ольга Федорова
31 березня 2017 - 13 травня 2017

Виставка Ольги Федорової це результат співпраці Артсвіт із Харківською муніципальною галереєю. Ольга Федорова стала фіналісткою конкурсу для молодих художників NonStopMedia 2016. Проект "Хромакей" це дослідження, яке мисткиня продовжує в нашій галереї, доповнюючи його новими сенсами.

Марк Мілов. За місцем проживання
Марк Мілов. За місцем проживання
19 січня 2017 - 04 березня 2017

У мистецтві існує поняття анаморфозу, конструкції, яка, на перший погляд, є недоступною для розуміння глядача, але, якщо подивитися на неї під певним кутом, конструкція набуває форми та змісту. Це і сталося з фотографіями вулиці Паторжинського Марка Мілова. Світлини, зібрані з різних періодів та проектів фотографа, ніколи не планувалися як окрема серія, але на цій виставці вони знаходять необхідний ракурс.

Лабораторні роботи. Бірючий
Лабораторні роботи. Бірючий
06 грудня 2016 - 29 грудня 2016

З 6 по 29 грудня в Артсвіт будуть представлені відеороботи резидентів Міжнародного симпозіуму Бірючий. Художниця Настя Лойко протягом довгого часу збирала колекцію відеоарту учасників симпозіуму. На її думку, відео – це особливий тип комунікації між художниками під час симпозіуму, бо воно об’єднує, створює особливий простір для спілкування та естетичних відкриттів. 

Скоро буду. Жека
Скоро буду. Жека
13 жовтня 2016 - 18 листопада 2016

У класичному коміксі, герой якщо не чинник подій, то хоча б їхній центр: він створює, протидіє та перемагає. Жека це пропозиція іншого героя, він залишається на периферії, споглядає та оцінює світ, що рухається, зі статичної позиції.

ТІГРОДІНОЧЄЛОВЄК
ТІГРОДІНОЧЄЛОВЄК
02 вересня 2016 - 29 вересня 2016

Все, що ми можемо собі уявити, – реальне, а надто образи з дитячих фантазій. ТІГРОДІНОЧЄЛОВЄК – це синтез дійсності та уявного, це шанс заглянути глибше в своє несвідоме і, можливо, знову зустрітись з ним віч-на- віч.

Під час війни. Давід Чічкан
Під час війни. Давід Чічкан
01 квітня 2016 - 01 червня 2016

Під час війни – проект Давіда Чічкана, зосереджений на революційному періоді історії Дніпропетровщини та суб’єктах її творення від анархізму. Художник пропонує подивитися на події, що відбувалися на території сучасної України на початку ХХ століття, напередодні, під час і після Першої світової війни.

1
2