Триває збір коштів на видання книги “Усім потрібне житло" українською
18/03/2020

Триває збір коштів на видання книги “Усім потрібне житло" українською

Міжнародна освітня платформа CANactions School, місія якої полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням, в 2018 році заснувала власне видавництво, яке спеціалізується на створенні та поширенні якісної профвидавництва CANactionsесійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку. За цей час за підтримки спільноти доброчинців вже вдалось видати українською такі світові бестселери як “Міста для людей” Йена Ґела та “Чотири стіни та дах: складна природа простої професії” Рейніра де Граафа. Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів була видана “Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць” відомого американського урбаніста Джеффа Спека.

В наші дні бракує доступного житла, особливо у великих містах. Процеси переміщення зробили життя у місті привілеєм окремих верств населення. Крім того, соціальні зміни, різноманітність нових моделей та способів життя впливають на вимоги та очікування щодо сучасного житла. Книга німецьких архітекторів/ок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ  “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення.

У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, а також юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

Представники CANactions School вірять, що видання стане одним з перших кроків до розв’язання питання наявності доступного та комфортного житла в Україні.

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться темою житла та архітектури.

“Усім потрібне житло” дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, що робить її привабливою та цікавою для вивчення. Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

Презентація книги відбудеться на 13-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 15-16 травня 2020 року в Києві. Урсула Клєефіш-Йобст вперше відвідає Україну, щоб представити “Усім потрібне житло” наший аудиторії.

Вже зібрано більше половини суми і залишається ще 2 тижні на фінальний ривок. Всі доброчинці будуть зазначені у книзі, а передзамовити видання, підтримавши таким чином проєкт на платформі Biggggidea можна за посиланням

Інші новини

20 липня 2026
Оголошення результатів open call на резиденцію Hey, my name is Land Art
 
Вітаємо наших учасн_иць:
 
— Аделіна Бурнаховська
— Ната Захарчук
— Катерина Конюшенко
— Еміль Мамедов
— Терра Нейдорф
— Анастасія Розумна
— Олександр Супрун
— Олена Харахулах
 
Ми щиро вдячні усім, хто подав заявку!
...
10 липня 2026
Оголошуємо Open Call на Резиденцію з перформативних практик

Разом з куратором резиденції Вальдемаром Татарчуком пропонуємо подивитися на перформанс як на інтермедіальний метод роботи,  що дозволяє експериментувати з творчим процесом, в якому матеріалом стають сама дія, час, присутність і досвід. 

До участі запрошуємо перформер_ок, діяч_ок театру,  людей з бекграундом у сфері візуального мистецтва, сучасної музики, діджеїнгу, генеративних медіа, текстів, драгу тощо, які відкриті до спільного експериментування.

...