08/07/2025

Продовжуємо збиратись на цікаві розмови із сучасними митцями — наступна зустріч відбудеться вже цієї суботи, 12 липня.

Поговорити про мистецтво ми запросили Машику Вишедську, яка розкаже про свої міські дослідження, та Микиту Лиськова, що поділиться практикою роботи з урбаністичним середовищем, як споглядання Дніпра допомагає художнику створювати сенси та наративи. Також він покаже фото, відео й малюнки, в яких зображено наше місто.

Машиĸа Вишедська — мультидисциплінарна мистĸиня-аутодидаĸт, учасниця виставоĸ в Уĸраїні, Європі та США. Основні медіа Машиĸи — малюноĸ, фото і теĸст. У своїй праĸтиці художниця відображає власну версію реальності, рефлеĸсує буденність, розмірĸовує про самотність, самодостатність і ідентичність, відчуття дому, ĸоріння й родини.
 
Народилась і жила в Бахмуті, Донецької області, вчилась в медичному університеті в Луганську, прожила один рік в окупованому Луганську (2014-15 навчальний рік), потім перевелась в медичний університет в Краматорську, та зрештою кинула навчання наприкінці 2016, заради роботи фріланс-ілюстраторкою. Після повномасштабного вторгнення жила кілька місяців в Європі з дітьми, а потім переїхала у Франківськ, де і мешкає вже третій рік.
 
Микита Лиськов — художник, викладач, автор анімаційного фільму "Кохання". Народився та живе у Дніпрі, щільно працює з темою рідного міста, намагаючись осмислити його за допомогою мистецтва.
 
КОЛИ: субота, 12 липня, 17:00
ДЕ: кінотеатр DCCC, Крутогірний узвіз 21а, Дніпро. Вхід через скляні розсувні двері з боку Успенської площі
 
Вхід вільний
 
Авторка проєкту: Олександра Шовкун
Фото: Станіслав Пивонос

Нагадуємо, що наш open call на участь в проєкті «Мистецтво говорить — говорить мистецтво» триває, тож доєднуйтесь — свої заявки залишайте за посиланням: https://forms.gle/4GaD1DLBoFsxk8N87
 
*На тлі роботи Сергія Петлюка з виставки «Уламки» в галереї Артсвіт у 2021 році 
Продовжуємо збиратись на цікаві розмови із сучасними митцями — наступна зустріч відбудеться вже цієї суботи, 12 липня.

Інші новини

04 серпня 2026

Відкрита майстерня”серія зустрічей змитцями та мисткинями, які працюють з різними медіа.
Ми запрошуємо поділитись власною мистецькою практикою у Дніпрі. В межах програми ви зможете не тільки розповісти про ваші проєкти, а й поділитись методом їх створення, в процесі познайомившись з місцевою артспільнотою. 

 

...
03 серпня 2026
Результати open call на Резиденцію з перформативних практик

Ми раді оголосити імена митців та мисткинь, яких запросили до участі!

Гаряче дякуємо усім, хто подав заявку! 

Резиденцію курує польський перформер та художник Вальдемар Татарчук, чий артіст ток ми анонсуємо вже скоро. 

Олег Сусленко та Марко Медвєдев - ментори резиденції, також готують події на перетині перформансу та роботи зі звуком для усіх, зацікавлених у експериментах з цими медіа. 

На публічну презентацію результатів резиденції чекаєте у середині серпня!

 

 

...