Колекціонування мистецтва — хобі чи наука? Воркшоп Вікторії Нікітіної про колекцію галереї Артсвіт у межах дитячої програми з мистецтва
01/12/2023

Колекціонування мистецтва — хобі чи наука? Воркшоп Вікторії Нікітіної про колекцію галереї Артсвіт у межах дитячої програми з мистецтва

Вже завтра на учасників та учасниць курсу для молоді «Про мистецтво тут і зараз» чекає захоплива подорож у сховище галереї Артсвіт. Гідом світом мистецтва буде наша кураторка колекції Вікторія Нікітіна.

На воркшопі підлітки дізнаються як зберігаються витвори мистецтва, познайомляться з творами художників та на власні очі побачать різні мистецькі техніки, за допомогою яких майстри втілюють свої ідеї в художній твір. Ми поговоримо про явище колекціонування і його захоплюючий досвід.

Зареєструватися на воркшоп можна за цим лінком: https://forms.gle/5WJcaQY2xtDHLxp18 — чекаємо на вас!

КОЛИ: 2 грудня 2023, о 16:00
ДЕ: Січових стрільців 4а, стара будівля галереї Артсвіт, Дніпро

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова!

Дизайн: Алла Сорочан
Фото: Оля Василець

Вікторія Нікітіна — працює в галереї Артсвіт з моменту відкриття інституції в 2013 році. Кураторка колекції галереї, займається її формуванням та поповненням новими роботами українських художників. Раніше працювала в Арт-центрі «Квартира» та журналі «Наш». Спільно з Kultura Medialna організувала благодійний аукціон “Buy art to support Ukraine”, де продавали українську графіку з колекції Артсвіт для допомоги ЗСУ.

Авторки і викладачки проєкту: Аліна Штефан, Ксенія Ромащенко, Юлія Гришина, Олександра Шовкун та Поліна Роде-Фуйор.
 
Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.
Колекціонування мистецтва — хобі чи наука? Воркшоп Вікторії Нікітіної про колекцію галереї Артсвіт у межах дитячої програми з мистецтва

Інші новини

04 серпня 2026

Відкрита майстерня”серія зустрічей змитцями та мисткинями, які працюють з різними медіа.
Ми запрошуємо поділитись власною мистецькою практикою у Дніпрі. В межах програми ви зможете не тільки розповісти про ваші проєкти, а й поділитись методом їх створення, в процесі познайомившись з місцевою артспільнотою. 

 

...
03 серпня 2026
Результати open call на Резиденцію з перформативних практик

Ми раді оголосити імена митців та мисткинь, яких запросили до участі!

Гаряче дякуємо усім, хто подав заявку! 

Резиденцію курує польський перформер та художник Вальдемар Татарчук, чий артіст ток ми анонсуємо вже скоро. 

Олег Сусленко та Марко Медвєдев - ментори резиденції, також готують події на перетині перформансу та роботи зі звуком для усіх, зацікавлених у експериментах з цими медіа. 

На публічну презентацію результатів резиденції чекаєте у середині серпня!

 

 

...