Розмови в галереї
03/03/2023

Розмови в галереї

Ми хочемо більше познайомитися з вами - нашою аудиторією, - тому розпочинаємо серію зустрічей-розмов про сучасне мистецтво в галереї.
Запрошуємо долучитися до першої розмови вже цієї суботи о 15:00, яка відбудеться в галереї Артсвіт за адресою м.Дніпро, Крутогірний узвіз 21а. Вхід вільний, але для участі необхідно реєструватися на кожну зустріч окремо.

Під час зустрічей будемо говорити:
— про галерею як інституцію та її відмінність від музею.
— про різні види виставок та, зокрема, про проєкт Костянтина Зоркіна.
— як ходити на одну й ту саму виставку кілька разів і бачити кожен раз її по-новому.
— з чого починається знайомство з експозицією.
— виставки українського сучасного мистецтва до та після 24 лютого.
— що можна і чого не можна робити в галереї і чому.

Кураторка та авторка програми - наша проєктна менеджерка Олександра Кутенко. Вона закінчила харківський університет ім. Каразіна за спеціальністю культурологія, наразі є аспіранткою філософського факультету. Працювала арт-менеджеркою Центру сучасного мистецтва YermilovCentre, пройшла «Школу медіаторів» та отримала практичний досвід під час Другої Бієнале молодого мистецтва.

Інші новини

21 лютого 2023
Правила відвідування галереї Артсвіт
Ми щиро радіємо тому, що у воєнний час продовжуємо працювати — відкривати виставки, проводити програми для дітей та різні публічні заходи. Це додає нам сил і віри в те, що мистецтво і культура загалом є важливою частиною здорового суспільства, а також голосом України в світі. Ми помітили, що наша аудиторія розширилась, з'явились нові зацікавлені обличчя. Також часто почали отримувати запитання щодо специфіки роботи та відвідування галереї. Саме тому вирішили зібрати кілька основних тез, з якими рекомендуємо ознайомитись
...
18 лютого 2023
Артсвіт дітям. Open call

В 2023 році розпочинаємо наступний етап програми з мистецтва "Артсвіт дітям". Саме тому шукаємо нових викладачів чи викладачок з цікавими та інноваційними підходами до викладання та вивчення мистецтва дітьми. Якщо ви маєте досвід роботи з дітьми в сфері мистецтва, подавайте заявку на наш відкритий конкурс.

...