Faces who care
27/04/2022

Faces who care

UPD: Наразі збір заявок призупинено
Від початку війни росії в Україні сектор культури залишився практично без фінансування та можливостей продовжувати працювати. Велика кількість інституцій та програм призупинили свою роботу, кошти були переспрямовані на гуманітарні потреби або підтримку ЗСУ, що очевидно, в умовах тотальної загрози цілій країні. Таким чином, велика кількість працівниць культурних інституцій, фрілансерок, художниць, режисерок, дослідниць, кураторок опинились в скрутних умовах. Так чи інакше, більшість із них продовжують працювати, зосередившись на темі війни, хтось волонтерить, а хтось не знаходить в собі сили продовжувати щось робити за цих умов. 

Галерея Артсвіт спільно з DuetteNYC в межах програми Faces who care та запрошеною експерткою Катериною Яковленко сьогодні має на меті підтримати художниць, кураторок, культурних менеджерок, дослідниць та інших професіоналок в сфері культури (www.duetteliving.com/faceswhocare)   

DuetteNYC - лайфстайл бренд (Сохо, штат Нью-Йорк), що об’єднує сфери моди та мистецтва, а також спільноту людей, що піклуються про розширення прав і можливостей, проводить благодійні заходи для підтримки жінок.

14 травня відбудеться благодійний аукціон, для якого американські художниці створюють роботу на класичній білій сорочці Duette в одному екземплярі, а також надають одну зі своїх інших робіт. 100% виручених від продажу коштів підуть на підримку жінок культурного сектору України. Завдяки цій ініціативі ми маємо на меті надати одноразову фінансову підтримку.

Хто може зробити запит?

  • Жінки-професіоналки зі сфери культури та мистецтва, що здійснюють свою мистецьку діяльність впродовж останніх 2-х років: кураторки, культурні менеджерки, художниці, освітянки, журналістки, що сфокусовані на темах мистецтва та культури.

  • Пріоритет надається внутрішньо переміщеним особам або тим, хто втратив можливість продовжувати працювати

  • Без вікових обмежень

Як зробити запит на допомогу?

Заповнити форму за посиланням, де, окрім контактних даних, потрібно написати короткий текст про ваш досвід в час війни (до 150 слів, форма довільна) та записати короткий відеощоденник або відеозвернення про своє повсякдення (за можливості, до 3-5 хвилин)

Форма для подачі заявки - https://bit.ly/3rWq3vX

Ми розглянемо заявки в порядку черги та здійснюватимемо виплати за наявності коштів.

*усі відеоматеріали, отримані у заявках, можуть бути використані для демонстрації в межах реалізації благодійного проекту DuetteNYC та згодом галереєю Артсвіт для створення виставок або інших культурних проектів.

 

Інші новини

24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...