Перехід/Crossing 2021

01 жовтня 2021 - 10 жовтня 2021

Прес-реліз

Перехід/Crossing - це 10-денна резиденція, простір для колаборації, дослідження та обміну. Взаємодія учасників відбуватиметься через створення групових та соло перформансів.
Групові виступи відбудуться:
5 жовтня – Південний вокзал, з 17:00 до 20:00
8 жовтня – Центр сучасної культури у Дніпрі, з 19:00 до 22:00
Вхід вільний за умови реєстрації: https://cutt.ly/HEAD2cn
Учасники і учасниці резиденції:
ATOM (Alisa Oleva & Tim Maksimenko)
selina bonelli
Antonín Brinda
Marita Bullmann
Claud
Olga Fedorova
Marina Gaba
Ira Kharlamova
Tetiana Kornieieva
Kate Mamchur
Christiane Obermayr
Carlotta Oppermann
Thomas Reul
Aleks Slota
Leo Trotsenko
Проєкт “Перехід/Crossing” має на меті стати основою для зустрічей, яка дає впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного суверенітету. Зустріч із собою в іншому та іншим у собі. Ми також прагнемо залучити локальну спільноту до діалогу. Діалогу транснаціонального та міжгенераційного.
Резиденція виступає простором для розвитку, пошуку, дослідження ідей у групових перформансах. Пошук шляхів мирного співіснування глобального суспільства у локальних лабораторних умовах творчого процесу.
Критично та рефлекторно супроводжуватиме проект Фергюс Бірн. Його думки, запитання, пропозиції та роздуми, а також документація виступів артистів складають основу для каталогу.
Проєкт реалізується галереєю Артсвіт та Verein PAErsche Aktions - Labor e.V. за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Фонду «EVZ» у співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі.

Афіша