Мистецький тиждень Kyiv Art Week

04 травня 2017 - 07 травня 2017

Прес-реліз

Галерея Артсвіт бере участь у міжнародному мистецькому тижні Kyiv Art Week. Ми презентуємо роботи художників, які співпрацюють з галереєю та мали персональні виставки у просторі Артсвіт – це Микита Шаленний, Марсель Онисько, Давид Чічкан та Kinder Album. Урочисте відкриття заходу 4-го травня о 19.00, Комплекс Торонто-Київ. Чекаємо вас біля 19-го стенду.

Kyiv Art Week - це перший професійний мистецький захід міжнародного рівня в Україні. Це адаптація міжнародного формату мистецьких тижнів, що виявили себе найбільш ефективними чинниками розбудови культурно-мистецького простору міста, інституціонального розвитку та популяризації мистецтва.

Цього року організатори підготували чимало цікавого. На 4200 виставкових метрах нової локації «Торонто-Київ» проходитиме ключова подія тижню - ярмарок сучасного мистецтва за участі 23 галерей з 5 країн світу; виставка «Музей приватних колекцій», де окрім визначних робіт українських авторів, які раніше не були експоновані, будуть представлені роботи всесвітньо відомих художників, зокрема Роя Ліхтенштейна, Альберто Джакометті, Девіда Хокні, Пабло Пікассо; спецпроект «Народження трагедії з духу музики, або генерал-бас» мистецької резиденції Biruchiy (куратори Георгій Сенченко, Євген Таран).

Окрім того в паралельній програмі тижня виставки випускників University of the arts london, «Львів. Союзники», «Make art and make it fashion» та насичена освітня програма від художників та експертів в галузі культури, котру підготувала кураторка та критикиня Лізавета Герман. А також потужна музейна програма, наукова конференція, концерти та вечірки із залученням найцікавіших музикантів.

З детальною програмою, цінами вхідних квитків та розкладом можна ознайомитись на офіційному сайті kyivartweek.com