Мистецький тиждень Kyiv Art Week
03/05/2017

Мистецький тиждень Kyiv Art Week

Галерея Артсвіт бере участь у міжнародному мистецькому тижні Kyiv Art Week. Ми презентуємо роботи художників, які співпрацюють з галереєю та мали персональні виставки у просторі Артсвіт – це Микита Шаленний, Марсель Онисько, Давид Чічкан та Kinder Album. Урочисте відкриття заходу 4-го травня о 19.00, Комплекс Торонто-Київ. Чекаємо вас біля 19-го стенду.

Kyiv Art Week - це перший професійний мистецький захід міжнародного рівня в Україні. Це адаптація міжнародного формату мистецьких тижнів, що виявили себе найбільш ефективними чинниками розбудови культурно-мистецького простору міста, інституціонального розвитку та популяризації мистецтва.

Цього року організатори підготували чимало цікавого. На 4200 виставкових метрах нової локації «Торонто-Київ» проходитиме ключова подія тижню - ярмарок сучасного мистецтва за участі 23 галерей з 5 країн світу; виставка «Музей приватних колекцій», де окрім визначних робіт українських авторів, які раніше не були експоновані, будуть представлені роботи всесвітньо відомих художників, зокрема Роя Ліхтенштейна, Альберто Джакометті, Девіда Хокні, Пабло Пікассо; спецпроект «Народження трагедії з духу музики, або генерал-бас» мистецької резиденції Biruchiy (куратори Георгій Сенченко, Євген Таран).

Окрім того в паралельній програмі тижня виставки випускників University of the arts london, «Львів. Союзники», «Make art and make it fashion» та насичена освітня програма від художників та експертів в галузі культури, котру підготувала кураторка та критикиня Лізавета Герман. А також потужна музейна програма, наукова конференція, концерти та вечірки із залученням найцікавіших музикантів.

З детальною програмою, цінами вхідних квитків та розкладом можна ознайомитись на офіційному сайті kyivartweek.com

Інші новини

31 травня 2023
Штучний інтелект: за і проти — такою темою ми завершуємо проєкт "Розмови в галереї"

Тема попередньої розмови в галереї довела свою актуальність і важливість обговорення — тоді ми розглянули як саме штучний інтелект (ШІ) реалізується у візуальному мистецтві. Висновком дискусії стало усвідомлення цієї технології як партнера, корисного інструмента в творчості. Проте ШІ використовують в різних сферах і просто зараз він накладає певний відбиток на всю нашу культуру, змушуючи переосмислити низку питань, відповіді на які ніби вже були знайдені.

Саме тому цієї суботи, на завершальній зустрічі проєкту “Розмови в галереї”, ми пропонуємо подискутувати на тему впливу штучного інтелекту на наше життя загалом.

...
24 травня 2023
Наступної суботи обговорюємо явище штучного інтелекту в світі мистецтва — нова Розмова в галереї в межах інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"!

Ця тема, на нашу думку, варта окремого обговорення і є співзвучною з нещодавно представленим публіці інтерактивним проєктом “Виставка, яку хочу побачити”. Після дискусії ми також запрошуємо вас спробувати згенерувати власну “уявну” виставку за допомогою штучного інтелекту — так би мовити, познайомитися з ним на практиці.

...