«Як у кіно…» — художнє втілення наших переживань під час війни. Незабаром нова виставка в галереї Артсвіт
19/07/2022

«Як у кіно…» — художнє втілення наших переживань під час війни. Незабаром нова виставка в галереї Артсвіт

22 липня о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться відкриття виставки “Як у кіно...”, до участі в якій ми запросили 15 художників/-ць, що в своїх роботах осмислюють досвід воєнного часу, який всі ми переживаємо з 24 лютого. Це перший виставковий проєкт після початку повномасштабного вторгнення, який нам вдалося організувати в Артсвіт, тож не пропустіть цю подію, а ми будемо з нетерпінням чекати на вас.

Вхід вільний. Виставка працюватиме з вівторка по суботу з 12:00 до 19:00 за адресою Крутогірний узвіз 21а.

 

«Як у кіно…» — художнє втілення наших переживань під час війни, як групових, так і особистих. Це сучасне мистецтво, спроможне бути сприйнятим широкою публікою без додаткового контексту, бо художник і глядач знаходяться в одному інформаційному полі, розуміючи один одного як ніколи до цього. 

Виставкою «Як у кіно…» ми хочемо зафіксувати, як українські художники рефлексують цей колективний досвід. Усі роботи, представлені на ній, створені після 24 лютого 2022 року, часто у форматі візуальних щоденників, що в режимі реального часу реагують на події війни.


Художники/-ці:
Артем Андрійчук (Кафельман)
Леся Бабляк-Тетерук
Тереза Барабаш
Богдан Бучковський
Аркадій Гольдман
Ігор Гусєв
Ілля Ісупов
Дар`я Кольцова
Дмитро Кришовський
Поліна Кузнєцова
Наталія Левітасова
Сергій Лиховид
Натан Маркман
Наталія Юрченко
Сана Шахмурадова

Кураторка виставки: Вікторія Нікітіна
Текст: Дінара Халілова та Вікторія Нікітіна

«Як у кіно…» — художнє втілення наших переживань під час війни. Незабаром нова виставка в галереї Артсвіт

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...