Виставку "Захисний шар" продовжено до 6 травня
06/04/2023

Виставку "Захисний шар" продовжено до 6 травня

“Кожен елемент експозиції пробирає до кісток, лишаючи по собі неповоротне враження. Кожен експонат можна роздивлятися безліч часу і бачити щось нове, і в той же час таке до болю знайоме. Сильні дописи влучно доповнюють виставку і змушують зупинятися в часовій петлі на декілька хвиль”. 

Ні, це не кураторський текст, а один із ваших відгуків про останню експозицію і таких назбиралося ще чимало. 

Дійсно, ми отримали потужний фідбек на виставку Костянтина Зоркіна “Захисний шар” зацікавив багатьох, адже експозиція дуже відвідувана й досі. Дякуємо, що тегаєте нас у соцмережах та ділитесь своїми враженнями в книзі відгуків там ціла низка теплих слів про цей виставковий проєкт.

Нам кортить, аби ваш приємний досвід розділило більше людей, щоб вони також мали можливість надихнутися, відчути цей нетривкий баланс захисту й беззахисності, втілений у металі та дереві. 

А тому ми продовжили виставку до 6 травня! Відвідати її можна як і раніше — з вівторка по суботу, з 12:00 до 19:00. Вхід вільний.

 

Виставку "Захисний шар" продовжено до 6 травня

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...