Війна триває
06/04/2022

Війна триває

У 2022 році галерея Артсвіт мала досить амбітну програму культурних проектів. Ми планували виставки українських та міжнародних художників і художниць, мали на меті продовжити дослідження дніпропетровської фотографії, запросили на резиденції митців і мисткинь, тандем із кураторки сучасного мистецтва та історика, готували нову програму для дітей, підлітків та дорослих, а також багато важливих, в контексті розвитку творчої спільноти Дніпра, заходів.
Всі плани обірвались рано-вранці 24 лютого. Сьогодні частина команди Артсвіт працює віддалено. Зі звичних робочих місць виїхали і наші колеги, митці та мисткині, з якими ми будували плани на 2022 рік. Наразі ми готуємо серію публікацій, у яких вони розкажуть про те, як на їхню роботу вплинула війна.

Також нагадуємо, що триває благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт - https://buyartsupportukraine.com

На фотографії – експозиція проекту «Уламки» Сергія Петлюка, що працював восени 2021 року.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...