Війна триває
06/04/2022

Війна триває

У 2022 році галерея Артсвіт мала досить амбітну програму культурних проектів. Ми планували виставки українських та міжнародних художників і художниць, мали на меті продовжити дослідження дніпропетровської фотографії, запросили на резиденції митців і мисткинь, тандем із кураторки сучасного мистецтва та історика, готували нову програму для дітей, підлітків та дорослих, а також багато важливих, в контексті розвитку творчої спільноти Дніпра, заходів.
Всі плани обірвались рано-вранці 24 лютого. Сьогодні частина команди Артсвіт працює віддалено. Зі звичних робочих місць виїхали і наші колеги, митці та мисткині, з якими ми будували плани на 2022 рік. Наразі ми готуємо серію публікацій, у яких вони розкажуть про те, як на їхню роботу вплинула війна.

Також нагадуємо, що триває благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт - https://buyartsupportukraine.com

На фотографії – експозиція проекту «Уламки» Сергія Петлюка, що працював восени 2021 року.

Інші новини

27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...