Війна триває
06/04/2022

Війна триває

У 2022 році галерея Артсвіт мала досить амбітну програму культурних проектів. Ми планували виставки українських та міжнародних художників і художниць, мали на меті продовжити дослідження дніпропетровської фотографії, запросили на резиденції митців і мисткинь, тандем із кураторки сучасного мистецтва та історика, готували нову програму для дітей, підлітків та дорослих, а також багато важливих, в контексті розвитку творчої спільноти Дніпра, заходів.
Всі плани обірвались рано-вранці 24 лютого. Сьогодні частина команди Артсвіт працює віддалено. Зі звичних робочих місць виїхали і наші колеги, митці та мисткині, з якими ми будували плани на 2022 рік. Наразі ми готуємо серію публікацій, у яких вони розкажуть про те, як на їхню роботу вплинула війна.

Також нагадуємо, що триває благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт - https://buyartsupportukraine.com

На фотографії – експозиція проекту «Уламки» Сергія Петлюка, що працював восени 2021 року.

Інші новини

17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...