Video installation "The Snapdragons"
22/11/2017

Video installation "The Snapdragons"

Кунг Хва Шон і Хью Тонг Лау
У співпраці з Cultural Traffic / Культурний Трафік
The Snapdragons, 2017
Триканальна кольорова відеоінсталяція
7 хвилин 15 секунд

Один автомобіль, два айфони, три квітки-ротики та чотири людини. Корейська художниця, китайська туристка та два українських куратори здійснили мандрівку з Харкова до Дніпра. Триканальне відео віддає грайливу данину Дніпрові, що раніше був "закритим містом". Привид Радянського Союзу і голос Бога (озвучений Сірі) нависають над відео, в якому ставляться питання системи та ідеології сучасного суспільства.

17 листопада

Показ у:
Royal College of Art Dyson Gallery / Лондон
ЄрміловЦентр / Харків
Галерея Артсвіт/ Дніпро

16-18 листопада, 15:00 - 19:00 Дніпро, Україна

Артсвіт
безкоштовно

Про Cultural Traffic / Культурний Трафік
Можливість для художників, музикантів, кураторів, архітекторів, журналістів, культурних і арт-менеджерів потрапити з Дніпра до Харкова і з Харкова до Дніпра.

"Культурний трафік" не надає ніяких коштів, тільки можливість безкоштовно з'їздити в Дніпро чи Харків на машині. У зв'язку з частими поїздками до Харкова і назад, виникла ідея зробити їх корисними і наповненими, сприяти культурному обміну між містами таким простим способом.

З нами можна обговорити можливий виступ, зустріч, лекцію, презентацію, проведення воркшопу в Дніпрі або в Харкові. Ми зацікавлені у проектах не тільки в містах, але й "між": у нас є 220 км шляху, 2,5 години в дорозі, простір легкового автомобіля і до 4 пасажирів / глядачів / слухачів / учасників.

Автори:
Олена Касперович, арт-менеджер в ЄрміловЦентрі, куратор. Харків
Андрій Палаш, co-founder Культури Медіальної і Конструкції, менеджер культури. Дніпро

Інші новини

31 травня 2023
Штучний інтелект: за і проти — такою темою ми завершуємо проєкт "Розмови в галереї"

Тема попередньої розмови в галереї довела свою актуальність і важливість обговорення — тоді ми розглянули як саме штучний інтелект (ШІ) реалізується у візуальному мистецтві. Висновком дискусії стало усвідомлення цієї технології як партнера, корисного інструмента в творчості. Проте ШІ використовують в різних сферах і просто зараз він накладає певний відбиток на всю нашу культуру, змушуючи переосмислити низку питань, відповіді на які ніби вже були знайдені.

Саме тому цієї суботи, на завершальній зустрічі проєкту “Розмови в галереї”, ми пропонуємо подискутувати на тему впливу штучного інтелекту на наше життя загалом.

...
24 травня 2023
Наступної суботи обговорюємо явище штучного інтелекту в світі мистецтва — нова Розмова в галереї в межах інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"!

Ця тема, на нашу думку, варта окремого обговорення і є співзвучною з нещодавно представленим публіці інтерактивним проєктом “Виставка, яку хочу побачити”. Після дискусії ми також запрошуємо вас спробувати згенерувати власну “уявну” виставку за допомогою штучного інтелекту — так би мовити, познайомитися з ним на практиці.

...