Вероніка Чорненька. Молоко. Види захисту
06/09/2018

Вероніка Чорненька. Молоко. Види захисту

Кімната запрошує на відкриття нової виставки мисткині Вероніки Чорненької "Молоко. Види захисту", що відбудеться 6 вересня о 19:00. 

"Немовля, що було спочатку всередині матері, тепер приймає мати всередину себе.

У період годування присутній елемент фрустрації, оскільки воно не замінює пренатальної єдності з матір’ю. Материнське молоко і самі груди в позитивному аспекті є символом материнської доброти, невичерпного терпіння і щедрості, а також творчості. Найпершим об'єктом заздрощів стають груди, що годують, оскільки немовля відчуває, що вони володіють всім, що йому потрібно, і, що існує необмежений потік молока і любові, який груди залишають для власного задоволення. Це відчуття поєднується одночасно з образою і ненавистю, в результаті чого руйнуються відносини з матір'ю." - на основі праці Мелані Кляйн «Заздрість та вдячність». 

Вероніка Чорненька - художниця, народилась в 1995 році, з дванадцяти років створює автопортрети, задаючись питаннями самоідентифікації. Закінчила музичну школу за відділом фортепіано. Наразі навчається за спецальністю Психологія в Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара. Живе та працює в місті Дніпро.

Вхід вільний. Шукайте нас всередені галереї Артсвіт, вул. Січових Стрільців, 4а. Працюємо ми також за графіком Артсвіт, з 12:00 до 20:00. Виставка триватиме до 18 вересня. 

Інші новини

24 травня 2023
Наступної суботи обговорюємо явище штучного інтелекту в світі мистецтва — нова Розмова в галереї в межах інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"!

Ця тема, на нашу думку, варта окремого обговорення і є співзвучною з нещодавно представленим публіці інтерактивним проєктом “Виставка, яку хочу побачити”. Після дискусії ми також запрошуємо вас спробувати згенерувати власну “уявну” виставку за допомогою штучного інтелекту — так би мовити, познайомитися з ним на практиці.

...
17 травня 2023
Пропонуємо вам поділитися проєктом, що вас дуже вразив — приходьте цієї суботи на нову розмову в галереї!

Припускаємо, що у кожного/-ої з вас є щось таке, що дуже вразило: виставка чи інсталяція, якийсь проєкт, перформанс, лекція або це був інтенсив, а може й ціла резиденція. Те “щось” не обов’язково має вам подобатись, можливо навпаки побачене вас сильно обурило — тобто викликало потужну реакцію. Про це ми й пропонуємо поговорити вже цієї суботи — на розмовах в галереї!

...