Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"
20/01/2023

Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

Запрошуємо до перегляду та нагадуємо, що виставка діятиме до 5 лютого в галереї Лабіринт.

Повну версію дивіться на нашому ютубі - https://youtu.be/rt8rNL9D_LA

Відео: Юлія Вотченікова

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.
За сприяння Центру сучасної культури у Дніпрі, MOCA NGO, Центру міської історії Центрально-Східної Європи, ательєнормально, Вавилон13

Інші новини

30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...
16 грудня 2022
Знайомимо вас із галереєю Лабіринт
Знайомимо вас із галереєю Лабіринт, яка стала нашим партнером у організації виставкового проєкту за межами України в такий непростий час. Якщо ви знаходитесь в Любліні або загалом в Польщі, то запрошуємо вас завітати на виставку "Мені наснились звірі", що триватиме до 5 лютого 2023 року. Галерея Лабіринт у Любліні – муніципальна інституція, орієнтована на сучасне мистецтво. Працює з 1956 року. Галерея реагує на мінливу мистецьку та соціальну дійсність. Виставки відрізняються своєю актуальністю та поєднанням локального з універсальним.
...