Від теорії до практики: освітній інтенсив для викладачів/-ок проєкту "Артсвіт дітям" триває
10/04/2023

Від теорії до практики: освітній інтенсив для викладачів/-ок проєкту "Артсвіт дітям" триває

Новій ітерації проєкту "Артсвіт дітям" однозначно бути! І наразі триває важливий етап його розробки, а саме пошук викладачів/-ок.

Нагадуємо, у лютому ми провели оупен-кол та відібрали кількох кандидаток. І ось минулого тижня, 8-го квітня, в них була перша частина освітнього інтенсиву по роботі з дітьми — за його результатами власне і оберемо двох учасниць для розробки програми проєкту на 2023-ий рік.
 
На сьогодні викладачки вже заслухали дві лекції — директорки львівської студії дитячої творчості Каляки-Маляки Лідії Триноженко та керівника художньої студії для дітей та дорослих Aza Nizi Maza у Харкові Миколи Коломійця.
 
Як нам здається, розмова вийшла досить змістова, а обмін досвідом — комплексний, адже наші спікери висвітлили два важливі аспекти робити з дітьми: з одного боку оригінальний підхід до занять, щоб зацікавити малечу сучасним мистецтвом на практиці, а з іншого — допомогти дитині знайти себе в цьому світі через творчість, не "виховувати та вчити", а "чути й дружити".
 
До речі, такою є й мета нашого проєкту "Артсвіт дітям". Ми не вчимо малювати, ні. Але ми знайомимо дітлахів із багатогранним і цікавим світом сучасного мистецтва та прагнемо спростувати думку, що він ніби супер складний для сприйняття чи нудний. Ми напроти переконані в тому, що через мистецтво дитина краще пізнає світ і набуде різних навичок, які стануть у нагоді в дорослому житті та в будь-якій професії, навіть технічній.
 
Яким він буде, цей чарівний "Артсвіт дітям", у 2023-му році — дізнаємося незабаром! Тримайте руку на пульсі, словом.

Новини по темі

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...