«Уявне місто Дніпро»: лекція fantastic little splash
30/09/2021

«Уявне місто Дніпро»: лекція fantastic little splash

30 вересня в галереї Артсвіт відбудеться лекція групи fantastic little splash «Уявне місто Дніпро». Початок о 19:00. 

Під час лекції fantastic little splash розкажуть про уявне місто Дніпро, яке існувало протягом століть у фантазіях, планах і помилкових уявленнях дніпрян та гостей міста. Побіжний огляд проєктів минулого (за часів Катерини та радянського періоду) знаходить своє продовження у сучасній міфології Дніпра — як в офіційній політиці, так і в цифровому фольклорі пересічних городян. Лекція побудована на архітектурних кресленнях, замальовках, ескізах, 3-D візуалізаціях, щоденникових записах, політичних обіцянках, хибних прогнозах, журналістських помилках, маркетингових стратегіях і народній творчості людей, які уявляли та продовжують уявляти місто, віддалено подібне до Дніпра.

Вхід вільний за умови реєстрації: https://cutt.ly/fEREPqL 

fantastic little splash — це колектив, заснований художницею і журналісткою Лєрою Мальченко та художником й режисером Олександром Ганцем. У своїх роботах колектив поєднує мистецьку практику та дослідження медіа. Fantastic little splash особливо зацікавлені у віртуальних колективних практиках, альтернативних реальностях, порядку й безладу, утопіях і дистопіях. Колектив створений у 2016 році. Базується у Дніпрі.

Подія відбувається в межах виставки «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», створеної резидентками напрямку «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт.

Програма резиденцій реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...