«Уявне місто Дніпро»: лекція fantastic little splash
30/09/2021

«Уявне місто Дніпро»: лекція fantastic little splash

30 вересня в галереї Артсвіт відбудеться лекція групи fantastic little splash «Уявне місто Дніпро». Початок о 19:00. 

Під час лекції fantastic little splash розкажуть про уявне місто Дніпро, яке існувало протягом століть у фантазіях, планах і помилкових уявленнях дніпрян та гостей міста. Побіжний огляд проєктів минулого (за часів Катерини та радянського періоду) знаходить своє продовження у сучасній міфології Дніпра — як в офіційній політиці, так і в цифровому фольклорі пересічних городян. Лекція побудована на архітектурних кресленнях, замальовках, ескізах, 3-D візуалізаціях, щоденникових записах, політичних обіцянках, хибних прогнозах, журналістських помилках, маркетингових стратегіях і народній творчості людей, які уявляли та продовжують уявляти місто, віддалено подібне до Дніпра.

Вхід вільний за умови реєстрації: https://cutt.ly/fEREPqL 

fantastic little splash — це колектив, заснований художницею і журналісткою Лєрою Мальченко та художником й режисером Олександром Ганцем. У своїх роботах колектив поєднує мистецьку практику та дослідження медіа. Fantastic little splash особливо зацікавлені у віртуальних колективних практиках, альтернативних реальностях, порядку й безладу, утопіях і дистопіях. Колектив створений у 2016 році. Базується у Дніпрі.

Подія відбувається в межах виставки «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», створеної резидентками напрямку «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт.

Програма резиденцій реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...