Українські заклади культури в роки війни. Дніпровський досвід | Лекція Ірини Полікарчук
24/04/2023

Українські заклади культури в роки війни. Дніпровський досвід | Лекція Ірини Полікарчук

24 лютого 2022 року життя українців розділилося на ДО і ПІСЛЯ. Відтоді сталися тисячі трагедій, і на сьогодні війна триває. Незважаючи ні на що, ми навчилися не лише виживати та боротися за свободу, а й продовжувати жити та змінювати суспільні процеси. Рік тому всі українські заклади культури були змушені скасувати свої програми. Хтось переїхав або закрився, а інші почали адаптуватися до нових умов. Особливо в таких містах, що межують з лінією фронту, як Дніпро. Про цей досвід незабаром наша директорка Ірина Полікарчук розповідатиме на лекції в Польщі.

Зараз вона є резиденткою галереї Лабіринт у Любліні. Під час резиденції Ірина прагне дізнатися більше та перейняти досвід Galeria Labirynt у роботі з дітьми та її інклюзивні підходи до аудиторії. Вона також поділиться інформацією про українське креативне товариство та розкаже про досвід українських культурних інституцій під час війни, що триває.
 
КОЛИ: 27.04.2023, 18:00
ДЕ: Солідарний дім культури «Соняшник» (“Sunflower” Solidary Community Center), вул. Панська 3, Варшава
Мова: англійська
 
Фото: Оля Василець. Виставка «Захисний шар», автор – Костянтин Зоркін
Графіка: @kajakusztra
 
________________
 
On February 24, 2022, the lives of Ukrainians were divided into BEFORE and AFTER. Since then, thousands of tragedies have occurred, and today the war continues. Despite everything, we learned not only to survive and fight for freedom but also to continue living and making social changes. All Ukrainian cultural institutions were forced to cancel their programs a year ago. Someone relocated or closed, and others began adapting to new conditions. Especially in cities bordering the front line, such as our Dnipro. Our director Iryna Polikarchuk will soon talk about this experience at a lecture in Poland – Ukraińskie instytucje kultury w czasie wojny. Doświadczenie Dnipra | Wykład Iryny Polikarczuk
 
Now she is a resident of the Labirynt Gallery in Lublin. During the residency, Iryna aims to learn more and take over Galeria Labirynt’s experience in working with children and its inclusive approaches to the audience. She will also share information about Ukrainian creative society and talk about experiences of Ukrainian cultural institutions during the ongoing war.
 
WHEN: 27.04.2023, 18:00
WHERE: Solidarny Dom Kultury "Słonecznik", Pańska 3 street, Warsaw
Language: English
 
Photo: Olia Vasylets. Exhibition “Protective Layer” by Kostiantyn Zorkin
Graphic: @kajakusztra
Українські заклади культури в роки війни. Дніпровський досвід | Лекція Ірини Полікарчук

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...