Українські проєкти: онлайн-формат — тема нашої наступної Розмови в галереї!
26/04/2023

Українські проєкти: онлайн-формат — тема нашої наступної Розмови в галереї!

2020-ий став роком онлайн-формату. Через пандемію усі звернулися до нього як до єдиної можливості презентувати свої проєкти і результати довгої праці. З того часу кількість різноманітних форматів та ініціатив в онлайн-просторі стрімко збільшилась. Повномасштабне вторгнення знов обмежило нашу мобільність. Задля збереження діалогу, онлайн-формат все ще лишається добрим інструментом залучення географічно більш широкої аудиторії.

Тож цієї суботи хочемо звернути вашу увагу на різні українські проєкти, за розвитком яких можна слідкувати в онлайн-просторі.

КОЛИ: субота, 29-те квітня, 15:00

ДЕ: галерея Артсвіт, Крутогірний узвіз 21а

Вхід вільний, але для участі необхідно зареєструватися.

Кураторка та авторка програми — наша проєктна менеджерка Олександра Кутенко.

Українські проєкти: онлайн-формат — тема нашої наступної Розмови в галереї!

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...