Тимчасовий соціальний хаб в DCCC
28/03/2022

Тимчасовий соціальний хаб в DCCC

Ми відкриваємо тимчасовий соціальний хаб в DCCC! Вже з середи тут працюватиме дитяча кімната, коворкінг, лекторій-майстерня та бібліотека.
Зі сторони Артсвіт будуть проводитися заняття для дітей від 6 до 13 років, де можна буде познайомитися із мистецтвом під керівництвом наших викладачок та викладачів. До 6 років вхід можливий лише за присутності одного з батьків. Для підлітків вже незабаром будуть доступні лекції та воркшопи від Ksi Prostir.

Заняття для дітей з цього тижня будуть проходити кожен день з середи по неділю. Зареєструватися на програму «Артсвіт дітям» можна за посиланням: https://bit.ly/3uwccgl
В коворкінгу будуть робочі місця та кілька вільних комп'ютерів, поруч розташується невелика бібліотека та зона відпочинку. Щосуботи проходитимуть регулярні тренінги з надання домедичної допомоги від волонтерської команди Дніпро Такмед.
Хаб працюватиме щодня, крім понеділка, з 11:00 до 16:00. Для внутрішньо переміщених осіб вхід вільний, для місцевих — free donation (всі кошти перерахуємо на актуальні потреби медиків, ТрО та ЗСУ).

Для більш детальної інформації телефонуйте: +38095 799 35 35.

Реєстрація на тренінги з домедичної допомоги: https://cutt.ly/kDzXwv4.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...