Тимчасовий соціальний хаб в DCCC
28/03/2022

Тимчасовий соціальний хаб в DCCC

Ми відкриваємо тимчасовий соціальний хаб в DCCC! Вже з середи тут працюватиме дитяча кімната, коворкінг, лекторій-майстерня та бібліотека.
Зі сторони Артсвіт будуть проводитися заняття для дітей від 6 до 13 років, де можна буде познайомитися із мистецтвом під керівництвом наших викладачок та викладачів. До 6 років вхід можливий лише за присутності одного з батьків. Для підлітків вже незабаром будуть доступні лекції та воркшопи від Ksi Prostir.

Заняття для дітей з цього тижня будуть проходити кожен день з середи по неділю. Зареєструватися на програму «Артсвіт дітям» можна за посиланням: https://bit.ly/3uwccgl
В коворкінгу будуть робочі місця та кілька вільних комп'ютерів, поруч розташується невелика бібліотека та зона відпочинку. Щосуботи проходитимуть регулярні тренінги з надання домедичної допомоги від волонтерської команди Дніпро Такмед.
Хаб працюватиме щодня, крім понеділка, з 11:00 до 16:00. Для внутрішньо переміщених осіб вхід вільний, для місцевих — free donation (всі кошти перерахуємо на актуальні потреби медиків, ТрО та ЗСУ).

Для більш детальної інформації телефонуйте: +38095 799 35 35.

Реєстрація на тренінги з домедичної допомоги: https://cutt.ly/kDzXwv4.

Інші новини

27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...