The Under Ground. Перформативна прогулянка з Алісою Олєвою
06/10/2021

The Under Ground. Перформативна прогулянка з Алісою Олєвою

6 жовтня о 19:30 відбудеться перформативна прогулянка з Алісою Олєвою в межах проєкту художниці «The Under Ground».

Дніпровський метрополітен є одним з «мерехтливих об'єктів», який поєднує між собою залізничний вокзал і промзону, оминаючи центр міста і великі житлові квартали. Через незручність інфраструктури метрополітен навіть в години пік малолюдний. Його пасажиропотік всього 15 000 чоловік в день (для порівняння в Харкові - понад півмільйона людей). У ньому відсутні традиційні для метро атрибути: шум, візуальне сміття, реклама, тертя тіл одне об одного.

Художниця Аліса Олєва пропонує серію колективних перформативними жестів під злегка зміщеним під кутом, щоб прогулятися по метро, ​​пограти з ним, послухати і картографувати його.

У своєму підході художниця відштовхується від уявлення міського простору як лабораторії. Використовуючи традиційну для мешканця міста форму прогулянки, Аліса задається питаннями міського середовища та археології, подолання відчуження міського простору, припинення автоматизму сприйняття, встановлення нових відносин з навколишнім середовищем і одне з одним.

Участь у події - вільна за умови реєстрації https://cutt.ly/rEShnGD. Місце зустрічі: вхід на станцію метро «Вокзальна».

Аліса Олєва - художниця, що базується в Лондоні. Закінчила магістратуру з перформансу в Голдсміт. Перформативні практики Аліси включають в себе інтерактивні ситуації, перформанси, партитури, зустрічі, прогулянки, паркур і т.д.

Проєкт «The Under Ground» є частиною виставки «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», створеної резидентками напрямку «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт.

Програма резиденцій реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...