Історії війни. Натан Маркман
09/08/2022

Історії війни. Натан Маркман

Продовжуємо серію публікацій про виставку "Як у кіно..." роботою "На Берлін" Натана Маркмана. Давайте разом спробуємо "прочитати" цю роботу через представлені у ній міркування автора щодо витоків та суті рашизму як ідеології.

"Основною концепцією неоєвразійства, сформульованою одним із головних ідеологів російської «геополітики», філософом-неофашистом Олександром Дугіним, є протиставлення орієнтованої на Логос західної цивілізації, що являє собою стагнацію, бюрократію, мультикультуралізм і деградацію «постмодерного» світу та російської панслов’янської цивілізації, орієнтованої на Хаос як споконвічний порядок, автократію, ірраціоналізм, волю до влади та традиціоналізм. Це відповідає сучасній політиці Кремля, де хаос, криза, страх і дестабілізація є основним «товаром» російського експорту. Від початку російсько-української війни в 2014 році і донині наповнений рессентиментом напис «На Берлин!» трапляється на російських танках, авіаційних бомбах та ракетах, що натякає на те, що їхні мілітаристські амбіції виходять далеко за межі території України чи колишнього Радянського Союзу. В той самий час ЄС платить за російські енергоресурси близько 1 мільярда євро на день, що загалом у 35 разів більше, ніж було виділено Україні на оборону з початку повномасштабного
вторгнення. Газ, який йде “на Берлин!” є досконалим інструментом Хаосу разом із російськими ракетами, які падають на українські міста."

Ви можете відвідати виставку з вівторка по суботу з 12:00 до 19:00. Вхід вільний.

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...