Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.
26/10/2022

Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.

Після дуже плідного року з презентацією українських та білоруських художниць в межах проєкту Secondary Archive у лютому та виставкою на Manifesta14 Biennale, Фонд Катажини Козири запрошує на онлайн-подію, де відбудеться презентація нового розділу платформи.

27 жовтня о 19:00 за центральноєвропейським часом під час онлайн-конференції, яка транслюватиметься у Facebook-профілі Фонду Катажини Козири та партнерів, Secondary Archive оприлюднить стейтменти, підготовлені албанськими, косовськими та сербськими художницями, а також з чотирьох країн-засновниць Вишеградської групи. 144 мисткині різного походження стануть частиною платформи Secondary Archive. Захід, присвячений запуску, запропонує не лише простір для святкування жіночих голосів, але й підвищить обізнаність і відкрите обговорення, пов’язане з боротьбою та перемогами жінок-артисток регіону.

Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.

Інші новини

24 травня 2023
Наступної суботи обговорюємо явище штучного інтелекту в світі мистецтва — нова Розмова в галереї в межах інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"!

Ця тема, на нашу думку, варта окремого обговорення і є співзвучною з нещодавно представленим публіці інтерактивним проєктом “Виставка, яку хочу побачити”. Після дискусії ми також запрошуємо вас спробувати згенерувати власну “уявну” виставку за допомогою штучного інтелекту — так би мовити, познайомитися з ним на практиці.

...
17 травня 2023
Пропонуємо вам поділитися проєктом, що вас дуже вразив — приходьте цієї суботи на нову розмову в галереї!

Припускаємо, що у кожного/-ої з вас є щось таке, що дуже вразило: виставка чи інсталяція, якийсь проєкт, перформанс, лекція або це був інтенсив, а може й ціла резиденція. Те “щось” не обов’язково має вам подобатись, можливо навпаки побачене вас сильно обурило — тобто викликало потужну реакцію. Про це ми й пропонуємо поговорити вже цієї суботи — на розмовах в галереї!

...