Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.
26/10/2022

Secondary Archive. Албанія, Косово, Сербія. Онлайн-трансляція.

Після дуже плідного року з презентацією українських та білоруських художниць в межах проєкту Secondary Archive у лютому та виставкою на Manifesta14 Biennale, Фонд Катажини Козири запрошує на онлайн-подію, де відбудеться презентація нового розділу платформи.

27 жовтня о 19:00 за центральноєвропейським часом під час онлайн-конференції, яка транслюватиметься у Facebook-профілі Фонду Катажини Козири та партнерів, Secondary Archive оприлюднить стейтменти, підготовлені албанськими, косовськими та сербськими художницями, а також з чотирьох країн-засновниць Вишеградської групи. 144 мисткині різного походження стануть частиною платформи Secondary Archive. Захід, присвячений запуску, запропонує не лише простір для святкування жіночих голосів, але й підвищить обізнаність і відкрите обговорення, пов’язане з боротьбою та перемогами жінок-артисток регіону.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...