08/02/2023

"Розмова про Харків у Дніпрі"

10 лютого о 18:00 пройде "Розмова про Харків у Дніпрі". Вхід вільний.
На події будуть присутні художник, автор проєкту "Захисний шар" Костянтин Зоркін, а також Наталія Іванова – директорка харківського центру сучасного мистецтва ЄрміловЦентр.

Є теми, про які зараз важливо говорити - еволюція мистецтва за останній рік, місія арт-інституції та місія митця в часи війни, підтримка та захист української культури в екстремальних умовах.

Кожне місто вирішує ці проблеми по-своєму, а обмін досвідом між містами зміцнює культурне поле країни.
Також нагадуємо, що відкриття нової виставки в стінах галереї Артсвіт відбудеться 9 лютого о 18:00, вхід вільний.
Знайти нас можна за адресою м.Дніпро, узвіз Крутогірний 21а.
"Розмова про Харків у Дніпрі"

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...