Робоча поїздка у Львів директорки Артсвіт Ірини Полікарчук
23/08/2021

Робоча поїздка у Львів директорки Артсвіт Ірини Полікарчук

Завдяки гранту від Українського культурного фонду директорка Галереї Артсвіт Ірина Полікарчук здійснила тижневу робочу поїздку до Львова. В рамках цієї поїздки відбулося знайомство із командами Центру міської історії (Анастасія Холявка, Вікторія Панас та Олександр Маханець), Інституту стратегії культури (Юля Хомчин, Ярина Короткевич і Лідія Савченко-Дуда).
Ірина завітала в Ya Gallery Lviv, де зустрілася із Павлом Гудімовим та відвідала виставку Карла Звіринського «Ліс. Потойбічне». Взаємодіяла з інтерактивною експозицією «Музей Міста, Львів» про дитинство, де залишила і свій відеоспогад. Побачила чудовий приклад ревіталізації міського простору Lem Station, де Михайло Лемак провів насичену екскурсію. Досліджувала простори Палацу Гнату Хоткевича, яким зараз займається молода й амбітна команда. Розповідала про Дніпро, Галерею Артсвіт, Центр сучасної культури у Дніпрі та дніпропетровську школу фотографії в Jam Factory Art Center.
Завершальними етапами робочої поїздки стали зустріч з директоркою Фабрики Повидла Боженою Пеленською та знайомство з Andrii Linik, муніципальним простором РадіоГараж / RadioGarage, ще одним класним прикладом взаємодії міста із активними молодими командами. В межах цієї поїздки Ірина Полікарчук поглибила своє розуміння культурного середовища Львова, його перспектив та вже наявних успіхів, що може допомогти в розвитку інфраструктури Дніпра. Також відбулися зустрічі з багатьма художниками/-цями, кураторами/-ками, культурними діячами/-ками, що формують культурну сцену міста.
Виражаємо велику подяку Фабриці Повидла та Божені Пеленській, також Софії Короткевич за допомогу в організації програми. 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...