Резиденти досліджують явище "народного музею"
02/04/2020

Резиденти досліджують явище "народного музею"

Готуючись до наступного виставкового проєкту в Артсвіт, кураторка Наталія Чичасова та група художників - Ларіон Лозовий, Катерина Лисовенко, Павло Хайло і Анна Щербина - приїздили до Дніпра на резиденцію задля ознайомлення та дослідження явища “народного музею”, а саме музею заводу ім. Петровського, нині ТОВ ЕВРАЗ. 

Разом з координаторкою Вітою Поповою митці протягом п’яти днів знайомились з індустріальним спадком Дніпра, його культурною та соціальною складовими, досліджували історію, експозицію та архів музею заводу, котрий став однією з найпотужніших та змістоутворюючих складових розбудови міста.

В умовах карантину терміни реалізації проєкту не певні, проте, сподіваємось, що вже наприкінці травня ми зможемо презентувати результати роботи митців. А поки до вашої уваги декілька світлин, що розкажуть про побачене, відвідане та пройдене в Дніпрі.

 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...