Резиденти досліджують явище "народного музею"
02/04/2020

Резиденти досліджують явище "народного музею"

Готуючись до наступного виставкового проєкту в Артсвіт, кураторка Наталія Чичасова та група художників - Ларіон Лозовий, Катерина Лисовенко, Павло Хайло і Анна Щербина - приїздили до Дніпра на резиденцію задля ознайомлення та дослідження явища “народного музею”, а саме музею заводу ім. Петровського, нині ТОВ ЕВРАЗ. 

Разом з координаторкою Вітою Поповою митці протягом п’яти днів знайомились з індустріальним спадком Дніпра, його культурною та соціальною складовими, досліджували історію, експозицію та архів музею заводу, котрий став однією з найпотужніших та змістоутворюючих складових розбудови міста.

В умовах карантину терміни реалізації проєкту не певні, проте, сподіваємось, що вже наприкінці травня ми зможемо презентувати результати роботи митців. А поки до вашої уваги декілька світлин, що розкажуть про побачене, відвідане та пройдене в Дніпрі.

 

Інші новини

27 травня 2020
Перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва у віртуальному просторі

Strange Time - перша в Україні масштабна міжнародна онлайн-виставка, створена українським художником Степаном Рябченко в рамках творчого об'єднання «Арт Лабораторія» у співпраці з Національним центром «Український Дім». Strange Time - новий формат, новий погляд на актуальні події в світі. Сучасні художники різних поколінь, які працюють в різних жанрах, досліджують дивний час і пропонують власну оцінку і сприйняття того, що відбувається в світі.

 

...
16 травня 2020
Артсвіт дітям. Інсталяція

Інсталяція - вид сучасного мистецтва, що представляє собою просторову композицію, створену з різних матеріалів та готових форм. Пропонуємо всім охочим познайомитись ближче з цим видом мистецтва в межах онлайн курсу Артсвіт дітям.

...