Резиденти досліджують явище "народного музею"
02/04/2020

Резиденти досліджують явище "народного музею"

Готуючись до наступного виставкового проєкту в Артсвіт, кураторка Наталія Чичасова та група художників - Ларіон Лозовий, Катерина Лисовенко, Павло Хайло і Анна Щербина - приїздили до Дніпра на резиденцію задля ознайомлення та дослідження явища “народного музею”, а саме музею заводу ім. Петровського, нині ТОВ ЕВРАЗ. 

Разом з координаторкою Вітою Поповою митці протягом п’яти днів знайомились з індустріальним спадком Дніпра, його культурною та соціальною складовими, досліджували історію, експозицію та архів музею заводу, котрий став однією з найпотужніших та змістоутворюючих складових розбудови міста.

В умовах карантину терміни реалізації проєкту не певні, проте, сподіваємось, що вже наприкінці травня ми зможемо презентувати результати роботи митців. А поки до вашої уваги декілька світлин, що розкажуть про побачене, відвідане та пройдене в Дніпрі.

 

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...